• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Ocak 2020

Gökgöz’den Tütüncü’ye TOKİ için Ankara’ya davet

Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ün bugünkü Yalvaç programının önemli duraklarından biri de Yalvaç Belediyesi oldu.

Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’yü makamında ziyaret eden Milletvekili Gökgöz, şehrimizin sorunları, belediyenin çalışmaları ve talepleriyle ilgili yararlı bir görüşme gerçekleştirdi.

Yalvaç’ın hem Isparta için hem de partileri için önem taşıyan bir şehir olduğunu kaydeden Gökgöz, Yalvaç’ın sorunlarının kendileri için öncelikli olduğunu kaydetti.

Yalvaç’taki önemli sorunlardan biri olan konut sorununun çözümü için TOKİ’nin sosyal konut projesi kapsamına ilçemizi dahil ettirdiklerini belirten Gökgöz, çalışmaların hızlandırılması için Başkan Tütüncü’den destek istedi. TOKİ Başkanı tarafından bir an önce müracaatın yapılmasının istendiğini kaydeden Gökgöz, Başkan Tütüncü’yü haftaya Ankara’ya davet ederek müracaat işleminin yapılmasını istedi.

TOKİ için ayrılan yeri de inceleyen Gökgöz, Yalvaç’ın bu fırsattan yararlanması için el birliğiyle çalışacaklarını ifade ederek, “Yalvaçlı hemşehrilerimiz için 400 konuta kadar ulaşması mümkün bir sosyal konut projemiz inşallah hayata geçecek. İnsanımız kira öder gibi ev sahibi olabilecek. İnanıyoruz ki başkanımız ve ekibi de bu projeye her türlü desteği verecektir.” dedi.

Yalvaç’la ilgili diğer konu ve projelerle ilgili olarak da görüş alışverişinde bulunan Gökgöz ve beraberindekiler, Başkan Tütüncü’yle hatıra fotoğrafı çektirerek belediyeden ayrıldılar.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.