• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Ocak 2020

Gökgöz’den eğitimde de iki güzel haber

Ak Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz’ün bugün Yalvaç’ta son temasları eğitim yatırımlarıyla ilgili oldu.

Yalvaç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kocagöncü’den eğitim sorunları ve projelerle ilgili bilgi alan Gökgöz, Yalvaç İmam Hatip Lisesi arazisine giderek alanda incelemede bulundu. Yaklaşık yirmi bin metrekare arazide yapılması planlanan projeyle ilgili bilgi alan Milletvekili Gökgöz, ilçemize bölge proje İmam Hatip Lisesi kazandırılması için her türlü desteği vereceklerini kaydetti.

Projenin takibini bakanlıkta yapacaklarını ifade eden Gökgöz, okul binası, yurdu, spor tesisleriyle birlikte örnek bir imam hatip kampüsünü Yalvaç’a kazandıracaklarını kaydetti.

Milletvekili Gökgöz’ün ikinci güzel haberi de, Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’na sunulan Atatürk Anadolu Lisesi’nin Atatürk Sosyal Bilimler Lisesi’ne dönüştürülmesi teklifine yönelik oldu. Okulun talep ve çalışmalar doğrultusunda sosyal bilimler lisesine dönüşmesi için gerekli desteği vereceklerini ve en kısa sürede sonuç alacaklarını belirten Gökgöz, çalışmaları nedeniyle Yalvaç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kocagöncü ve ekibini de kutlayarak teşekkür etti.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.