• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

GÖKGÖZ: Milletin Vekili Milletin İçinde Olmalı

Adalet ve Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz dün ilçemizde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Saat 11.00 sıralarında ilçemize gelen Gökgöz, ilk olarak gazetemizi ziyaret etti ve Yalvaç ve ülke gündemine dair çeşitli açıklamalar yaptı.

Ak Parti’li İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz ile birlikte gazetemiz bürosunu ziyaret eden Gökgöz, 24 Haziran seçimlerinin ardından Yalvaç’a dördüncü ziyaretini gerçekleştirdiğini belirtti. Gökgöz, “Milletimiz bize güvendi ve seçimlerde vekaletini verdi. Biz de her fırsatta  milletin vekili olarak milletin içinde olmak gerektiği inancı içinde seçimlerden önce olduğu gibi seçimlerden sonra da milletimizle beraber olma gayreti içindeyiz. Hem verdikleri destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz hem de milletimizin istek ve taleplerini, sorunlarını birebir kendilerinden dinleme fırsatını buluyoruz” dedi.

Fırsatçıların oyununa gelmeyelim, onlardan alışveriş yapmayalım…

Pazartesi günü kurulan halk pazarında esnafı da ziyaret ettiklerini anlatan Gökgöz, bir esnafla geçen sohbeti sırasında esnafın sürekli artan fiyatlar karşısında zor durumda kaldıklarını ifade ettiğini belirterek şunları söyledi: “Halkımız 15 Temmuz’dan beri bir kıskacın içerisinde, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar çeşitli şekillerde sürüyor. Son olarak döviz fiyatlarının yükselmesi ile ekonomik saldırıya geçen güçlerin oyunlarına alet olmayalım. Döviz artışını bahane ederek mal ve hizmetlerine aşırı şekilde zam yapan fırsatçıların oyununa gelmeyelim. Bu tip fırsatçılardan alışveriş yapmayalım. Ben de bu milletin, esnafın içinden geldim ne nedir biliriz. Ülkemizi ve insanımızı sıkıntıya sokma gayreti içinde olanlara fırsat vermeyelim. Dövizle ilgili hassasiyeti biliyoruz, halkımız döviz konusunda özverili bir şekilde yanımızda olduğunu gösterdi, göstermeye devam ediyor. Bizler, milletimiz yanımızda olduğu müddetçe aşamayacağımız engel, çözemeyeceğimiz sıkıntı olmadığını biliyoruz. Çünkü işimiz hizmet, gücümüz millettir”.

Köy grup yollarında sıcak asfalt konusunda Türkiye birincisiyiz…

Ak Parti Milletvekili Gökgöz, sık sık İl Genel Meclisi toplantılarına da katılarak ilçe ve köylerimizin sorunları ile yakından ilgilendiğini bildirdi. Gökgöz “Yol ve asfaltlama çalışmaları program dahilinde yapılıyor, bunun takipçisiyim. Şunu da özellikle belirtmeliyim, biz il olarak, ilçe köy grup yollarında sıcak asfalt konusunda Türkiye birincisiyiz. Bu konuda emeği geçen herkese, en başta İl Genel Meclisi üyelerimize teşekkür ediyorum. Bizim için köylerimiz de şehirlerimiz kadar önemli” dedi. İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz da İl Genel Meclisi’nin çalışmalarına verdiği destekten dolayı Gökgöz’e teşekkür etti.

Ben teşkilattan geldim, sorunları biliyorum…

Yaklaşık iki ayda dört defa Yalvaç’a geldiğini hatırlatan Gökgöz, “Ben teşkilatın her kademesinde bulundum, il başkanlığı görevimizden dolayı da köylerimizin sorunlarını biliyoruz. Isparta’nın en büyük ilçesi olan Yalvaç’ı da özellikle takip ediyorum, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sık sık Yalvaç’ı ziyaret edeceğim”  dedi.

Yerelde ittifak konusu genel başkanların işi…

Mart-2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti – MHP ittifakının devam edip etmeyeceği konusundaki sorumuz üzerine konuşan Milletvekili Gökgöz, “Bu konu genel başkanlar arasında alınacak karara göre sonuçlanacaktır. Biz de Genel Başkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan’ın alacağı karara saygı gösterip gereğini yaparız. Ancak şu an süreç normal şekilde devam ediyor, biz şu an ilkeleri konuşuruz, kişileri değil. Dereyi görmeden paçayı sıvamak doğru olmaz” diyerek olası ittifak kararı durumunda partinin kararına uyacaklarını ifade etti.

Parti teşkilatı ve Pazar ziyareti

Gökgöz, gazetemizi ziyaretinin ardından Ak Parti İlçe teşkilatına giderek kendisini burada bekleyen partilileri ile biraraya geldi ve partilileri ile bir toplantı yaptı. İlçe Başkanı Hayri Uyar’dan parti çalışmaları konusunda bilgi alan Gökgöz, önümüzdeki yerel seçim çalışmaları ve Yalvaç’ın çözüm bekleyen sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Milletvekili Gökgöz ve Ak Parti’liler daha sonra birlikte pazar gezisine çıkarak esnafı ziyaret etti, alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Çınaraltı’nda muhtarlar biraraya gelen Gökgöz burada çay içerek bir süre sohbet etti.

Ak Parti’li Milletvekili Gökgöz, esnaf ve pazar ziyaretinin ardından Yalvaç Kaymakam’ı Aytekin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Gökgöz’ün ziyareti sırasında Ak Parti İlçe Başkanı Hayri Uyar ve ilçe yönetimi, Kadın Kolları Başkan ve üyeleri ile İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz da hazır bulundu. Milletvekili Gökgöz, akşam saatlerinde Yalvaç’tan ayrıldı.

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.