• osman-köse

logo

Girişimciler temsilcilerini seçimle belirleyecek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri, tüm Türkiye genelindeki Oda ve Borsalarda 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında yapılacak.

Yalvaç TSO’dan yapılan açıklamaya göre, seçimlere katılmak isteyen Kadın ve Genç Girişimciler; İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu Üyeliği için Başvuru Formları ile Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları’nın İcra Komiteleri’nin kuruluş, çalışma usul ve esasları ile bunların seçimlerine dair usul ve esaslara http://www.tobbgirisimcilik.org.tr adresinden erişim sağlayabileceği belirtildi. Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak dolduran üye adaylarının formlarını Oda/Borsalarına teslim etmeleri gerektiği ifade edildi.

Verilen bilgiye göre, TOBB’un Girişimcilik Bilgi Sistemi üye kaydına 2 Ocak 2019 Çarşamba günü açıldı. Kayıtlar 25 Ocak 2019 Cuma günü saat 15.00’e kadar yapılabilecek. Seçmen listeleri ile seçim tarihi, yeri ve saati 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren Türkiye genelindeki tüm Oda/Borsa hizmet binalarında askıya çıkarılacak ve ayrıca Oda/Borsaların internet yayınlanacak.

İl İcra Komitesi Üyeliği Adaylık Başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden başlayarak bir dilekçe ve ekinde Adli Sicil Belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi günü, mesai bitimine dek seçimin yapılacağı Oda/Borsa’ya yapılabilecek.

Başvurusu tamamlanmış İcra Komitesi Üyeliği Adayları’nın yer aldığı liste 22 Şubat 2019 Cuma günü mesai başlangıç saatinden başlayarak seçimin yapılacağı Oda/Borsaların hizmet binalarında askıya çıkarılacak.

Yalvaç TSO, konuyu oda üyelerine duyurarak başvuru formlarına aşağıdaki linkten ulaşılabileceğini duyurdu:

http://yalvactso.org.tr/index.php?sayfa=haberlerdetay&h=1377

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.