logo

19 Kasım 2023

Gencer Kondal: “Yalvaç’ı Ak Parti belediyeciliğiyle tanıştıracağız”

Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylığı sürecini geçtiğimiz hafta başlatan Ak Parti’de Yalvaç Belediye Başkanlığı için adı geçen aday adayları başvurularını yapmaya başladı.

Aday adaylarının başvuru sürecinin başlaması nedeniyle bir açıklama yapan Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal, partilerinin 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvuru sürecini başlattığını belirterek, “Ak Parti olarak 14 ve 28 Mayıs’ta elde ettiğimiz seçim zaferini yerel seçim zaferiyle büyütmek istiyoruz.

Ak Parti belediyeciliğiyle artık Yalvaç’ı buluşturmamızın zamanı gelmiştir. Yalvaç olarak Ak Parti iktidarının tüm Türkiye’de 21 yıldır başarıyla sürdürdüğü hizmet rüzgarını artık Yalvaç yerelinde de estirmek istiyor ve bunun için çalışıyoruz.

Göreve geldiğimiz günden bu yana partimizin yerel seçimlere en iyi şekilde hazırlanması için çaba gösteriyoruz. Aday adaylığı başvurularını almaya başladık. Yalvaç Belediyesi’ni ve Hüyüklü Belediyesi’ni inşallah Ak Parti belediyeciliğiyle tanıştıracak ve özlenen hizmetlerin getirilmesinin yolunu hep birlikte açacağız. Partimize olan yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Sürecin partimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

 

YALVAÇ BELEDİYESİ İÇİN ÜÇ, HÜYÜKLÜ BELEDİYESİ İÇİN İKİ ADAY ADAYI BAŞVURDU

Ak Parti’de Yalvaç Belediye Başkan aday adaylığı için ilk haftada üç isim başvuruda bulundu. Bu isimler sırasıyla Ümit Karakurt, Fatih Sert ve E.Erhan Erol oldu. Çarşamba günü sona erecek başvuru sürecinde Alperen Mustafa Özer, Ufuk Altınbaş, Bülent Okumuş ve Sürmeli Yağcı’nın başvuruda bulunmasının beklendiği kaydedildi.

Diğer yandan Hüyüklü Belediye Başkan aday adaylığı için de Orhan Dergici ve Mustan Doğru’nun müracaatta bulunduğu öğrenildi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.