• İYİ Parti Yalvaç Mustafa Kodal
  • MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

31 Temmuz 2017

Eski Bakan, Milletvekili Sema Ramazanoğlu Yalvaç’ta

Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu bugün Yalvaç’a gelerek Ak Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Yalvaç’ta bulunan bir arkadaşını ziyaret etmek için geldiği Yalvaç’ta önce parti teşkilatını ziyaret eden Ramazanoğlu, bugün saat 13.30 sıralarında Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından parti binası önünde karşılandı.

Parti binasında yönetim kurulu ve partililerle tanışan Milletvekili Ramazanoğlu ilçe teşkilatı ve çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı, ülke gündemi hakkında çeşitli bilgiler verdi. Partililerden gelen soruları da cevaplayan Ramazanoğlu, “Ak Parti bir kadro hareketidir. Her zaman kendini yenileyerek ve değerlerini koruyarak yoluna devam etmeyi başarmıştır. Bundan sonra yapacağımız çalışmalarda da alınan başarılı sonuçlarla yetinmeyip daha fazla başarı elde etmektir. Ak Parti’nin başarısı, başta ekonomi, sağlık, eğitim olmak üzere her alanda daha güçlü, daha huzurlu bir Türkiye için çok önemlidir. 2019 seçimleri için de aynı duygu ve düşüncelerle daha çok çalışacak ve başarılarımıza yenilerini ekleyeceğiz. Ak Parti’de ‘ben’ yok ‘biz’ varız, hep birlikte güçlü bir Türkiye için el ele vereceğiz” dedi.

Eski Bakan Ramazanoğlu ayrıca parti teşkilatı çalışmalarının oldukça iyi yürütüldüğünü belirterek İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu’na teşekkür etti.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu da ziyaretten duydukları memnuniyetlerini belirttiği konuşmasının sonunda Dr. Sema  Ramazanoğlu’na teşekkür etti. Sema Ramazanoğlu daha sonra Yalvaç’ta görev yapan bir arkadaşını ziyaret etmek üzere parti binasından ayrıldı.

12

13

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.