• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

26 Ağustos 2019

Emel Bayan Kuaförü Euro Star’da

Ulusal ölçekte yayın yapan Euro Star televizyon kanalında yayınlanan “Şehrin Bilinmeyenleri“ adlı programın son durağı Yalvaç oldu.

Euro Star televizyon kanalında yayınlanan, tüm Türkiye’yi karış karış gezerek özellikle ilçelerde büyük başarılar elde eden esnafların tanıtımının yapıldığı “Şehrin Bilinmeyenleri” adlı programın son bölümünün konuğu ilçemizde faaliyet gösteren Emel Bayan Kuaförü oldu.

Emel Bayan Kuaförü’nün kuruluşundan bugüne kadar olan çalışmalarını ve elde ettiği başarıları konu eden “Şehrin Bilinmeyenleri”  25 Ağustos 2019 Pazar günü izleyicileriyle buluştu. Programda ilçemizde uzun bir süredir hizmet verdiklerini belirten Emel Bayan Kuaförü işletmecisi Emel Bakırcı “22 yıldır bu sektördeyim, 12 yaşımda başladığım bu meslekte 12 yıldır kendi işyerimde hizmet vermekteyim. Yalvaçlı bayanlara saçla ilgili tüm hizmetleri veriyoruz” dedi. Bakırcı daha sonra saç bakımı ile ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Euro Star’da yayınlanan programın ilçemizin tanıtımına da katkı sağladığını belirten Kuaför Bakırcı, başarılarını sürekli arttırmak için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

 

 

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.