• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

22 Ağustos 2017

DSİ 18. BÖLGE, YALVAÇ’I ŞANTİYEYE ÇEVİRDİ

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü’nün ilçemiz Yalvaç’a yönelik bir kısım yatırımları tamamlanırken, bir taraftan da yeni yatırımlar için imzalar atılmaya devam ediyor.

DSİ’den konuyla ilgili verilen bilgiye göre, ilçemizde bir süredir yapımı süren Taşevi Köyü taşkın koruma inşaat çalışmalarının tamamlandığı kaydedildi.

Diğer yandan ilçemizde DSİ tarafından tamamlanan bir diğer yatırım da, Yukarı Tırtar Köyü taşkın koruma inşaat çalışmaları oldu.

10

Bu yatırımlar tamamlanırken, ilçemize yeni bir yatırımın daha ilk imzası atıldı. İçerisinde Isparta Merkez Sav Göleti, Yalvaç Kumdanlı Göleti, Burdur Merkez Ulupınar Göleti, Çavdır Büyükalan Göleti, Çavdır Kozağacı 2 Göleti, Afyonkarahisar Sinanpaşa Akyar ve Çay Koçbeyli Göleti’nin de bulunduğu 7 adet gölet ve sulamalarına ait planlama raporu ve projesinin yapılması işinin sözleşmesi, DSİ 18. Bölge Müdürü Mahmut Berber ve firma yetkilileri arasında imzalandı.

 

 

DSİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Diğer yandan, DSİ 18. Şube Müdürlüğü’nün ilçe ve köylere götürdükleri hizmetlerden dolayı Şarkikaraağaç İl Genel Meclisi Üyesi Galip Akyol, Gelendost İl Genel Meclisi Üyesi Necdet Satılmış, Yalvaç İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz, Yalvaç Özgüney Köyü Muhtarı Nuri Sarı, Yalvaç Çetince Muhtarı Hüseyin Yarmalı ve Keçiborlu Kozluca Muhtarı Mehmet Öz bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

DSİ tarafından getirilen hizmetlerin çeşitlilik, kalite ve hızı nedeniyle teşekkür eden heyet, yeni çalışmalarda başarılar dilediler.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.