• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Şubat 2020

Doğalgaz sektörünün lider firması ÜÇAY, Yalvaç’ta 3. yılında

Doğalgaz, Merkezi Isıtma, Bireysel Isıtma, Endüstriyel Isıtma alanlarında Türkiye’nin lider firması ÜÇAY Mühendislik, Yalvaç’ta ikinci yılını doldurarak üçüncü yılına girdi.

Türkiye genelinde 21 yıldır bireysel merkezi ısıtma sistemleri alanında 49 şube ve 1500 çalışanı ile başarıyla hizmet veren ÜÇAY Mühendislik, 2018 yılında doğalgazın ilçemize ulaşmasıyla birlikte Yalvaç’ta da faaliyete başlamıştı.

Yalvaç’ta yaklaşık iki yıllık sürede abonelik işlemini gerçekleştiren doğalgaz kullanıcılarının yüzde 20’sine ÜÇAY Mühendislik olarak hizmet verdiklerini belirten ÜÇAY Mühendislik şube yetkilisi
Ramazan Aslan, “Doğalgaz sektöründe ülke genelinde 21 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösteren ÜÇAY Mühendislik olarak Yalvaç’ta da halkımızın büyük ilgisi ile karşılaştık. Bugüne kadar Yalvaç’ta doğalgaz abonesi olup evine işyerine doğalgaz bağlatan Yalvaç halkının %20’si ÜÇAY’ı tercih etti.” dedi.

Şube yetkilisi Aslan, “Yalvaç’ta faaliyet gösteren yirminin üzerindeki doğalgaz firmasının içinde ÜÇAY Mühendislik’i seçen Yalvaçlı doğalgaz kullanıcıları, kaliteyi, müşteri memnuniyetini, satış sonrası bakım hizmetlerini, uzun ömürlü sistem ve tesisat hizmetlerini, uygun fiyat ve ödeme kolaylığını tercih etti.

Güler yüzlü, işinin uzmanı ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan personeli ile ÜÇAY Mühendislik, tüm Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olduğu gibi Yalvaç’ta da en çok tercih edilenlerin başında oldu.

Bizi tercih eden Yalvaç halkına teşekkür ederken onlara satış sonrasında da yanlarında olduğumuzu özellikle belirtmek istiyoruz.

Biz tesisatı döşedik, kombiyi sattık deyip Yalvaç’ı terk etmeyeceğiz, sürekli olarak müşterilerimizin yanındayız.

Ayrıca bizimle çalışmak isteyen, ÜÇAY Mühendislik ailesine katılmak isteyen tüm Yalvaç’lılara kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.