• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

09 Temmuz 2017

Dinamik ve ayaktayız, çalışıyoruz, vatandaşımıza hizmet sunuyoruz

Isparta Belediyesi gündüz-gece demeden yatırımlarını sürdürüyor. Bu yatırımlar arasında şehri baştan aşağıya, çıkmaz sokaklarıyla birlikte altyapı ve asfaltıyla yenileme çalışmaları geliyor.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde sürdürülen çalışmaları, Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın gece-gündüz ayrımı yapmadan inceliyor. Akşamın geç saatlerinde Fen İşleri Müdürlüğünce Yedişehitler Mahallesinde devam eden sokak bazlı asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Günaydın, “Bu yıl yaz ayları içerisinde şehrimizin tüm mahallelerini altyapısı ve dayanıklı asfaltıyla tamamlamayı hedefliyoruz.” derken, Yedişehitler’in ardından, üniversite yoluna başlayacaklarını ve bu yolun da bisiklet yolları ile birlikte tamamlanacağını duyurdu.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Yedişehitler Mahallesinde 20 km uzunluğunda toplam 75 sokakta devam eden gece çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan yardımcılarının da bulunduğu incelemelerde Başkan Günaydın’a mahalle sakinleri de eşlik etti.

Mahalle sakinleri gerek şehir genelinde, gerekse mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirirken, ‘gelecek dönemde de başkanımızı görmek istiyoruz’ dediler. Vatandaşlar, “Başkanımızdan memnunuz, çalışmalarının devamını bekliyoruz. Önümüzdeki seçimlerde de yeniden başkan olmasını arzuluyoruz. Oyumuz başkana. Başkanımızdan bir talebimiz olmuştu. Talebimizi mesaj yoluyla iletmiştik ve anında yerine getirdi. Yine asfalt çalışmalarıyla mahallemiz tozdan kurtulmuştur. Kendisine teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” görüşlerinde bulundular. Vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanan Başkan Günaydın da, “Bizlerde sizlere teşekkür ediyoruz. Dinamik ve ayaktayız, kaliteden taviz vermeden çalışıyoruz, vatandaşımıza hizmet sunuyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, yaptığı incelemenin ardından değerlendirmelerde bulundu. Günaydın, “Yedişehitler, Isparta’mızın en büyük mahallelerinden birisi. Bahçelievler Mahallemizdeki sokak bazlı çalışmalarımızın ardından bu mahallemizde çalışma başlatmıştık. Seri çalışıyoruz, zamanı iyi değerlendiriyoruz. Zaman kaybı yaşamıyoruz. Yedişehitler mahallemizdeki çalışmalarımızda yarıyı geçtik. Geceleri de tam performansla çalışıyoruz. Ankara’dayken buradaki çalışmalara geçen gün gece 4 belediye başkan yardımcımız da nezaret etti.

Çalışmalar anında ve yerinde takip ediliyor. Yine fen işleri ekibimizde büyük gayret içerisinde çalışmalarını devam ettiriyor. Burasını da belirtilen süreden önce bitireceğimizi düşünüyorum.

Çünkü belirttiğimiz süreden önce bitirmeye alışmış bir belediyeyiz. Bu arada Gazi Kemal Mahallesinde de aynı anda altyapı çalışmalarımızı başlattık.

Valilik arkasından başlayan ve eski yüzme havuzuna kadar uzanan Gazi Kemal Mahallemizdeki çalışmaları da en kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz.

Çalışmayı seven, kaliteyi bozmayan, bilinçli bir çalışma yapan ekibe sahibiz. Güzel bir Isparta oluşturmak için çalışıyoruz.

Şehrimiz iki yıldan bu yana 81 il içinde en yaşanabilir iller arasında birincilik alıyor. Bunda kilometrelerce altyapı ve asfalt var. Ay dolmadan asgari 20 km yolu ve üzerini altyapı ve asfaltıyla tamamlıyoruz. Bu yaz Isparta’yı tüm mahalleriyle bitirmeyi hedefliyoruz.

Yedişehitler Mahallemizdeki çalışmalarımızın ardından üniversite yoluna başlayacağız. Bu yolu da bisiklet yoluyla birlikte bitireceğiz, böyle bir projemiz var.

Zamanı yetirmek için yaz boyunca geceleri de çalışacağız. Dinamik ve ayaktayız, kaliteden taviz vermeden çalışıyoruz, vatandaşımıza hizmet sunuyoruz. Geceleri de gündüz kalitesinde iş elde ediyoruz.

Bu çalışmalarımızın güzel Isparta’mıza hayırlı olmasını diliyorum” görüşlerinde bulundu.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.