logo

31 Mart 2023

Dilaver: “Üç milletvekili çıkaracağız”

Isparta’da CHP’den Milletvekili Adayı olarak listeye girmek için 17 kişi müracaatta bulundu. Aday Adaylarının tümünün birbirinden değerli olduğunu ve seçim çalışmalarının özverili bir şekilde yürütüldüğünü söyleyen CHP İl Başkanı Tansel Dilaver, “Isparta’da 3 milletvekili çıkaracağız” dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri öncesinde siyasi partilerin Milletvekili aday adaylığı süreci sona erdi. Başvuruların sona ermesinin ardından partilerin seçim çalışmaları da hızlandı. Türkiye genelinde CHP’ye 3 bin 500’ün üzerinde Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yapılırken Isparta’da da 17 kişi müracaatta bulundu.

Partisinde Isparta Milletvekili Aday Adaylarının birbirinden değerli isimler olduğunu söyleyen CHP İl Başkanı Tansel Dilaver, “Bütün aday adaylarımız sahada öz veriyle çalışıyorlar, Isparta’da 3 milletvekili çıkaracağız.” dedi. “Isparta’mızda 17 tane birbirinden değerli kendi görev alanında başarıya ulaşmış aday adayımız mevcuttur ve şu an hepsi Isparta’da sahada çalışmaktadırlar. Biz aday adaylarımızı 6 ekibe ayırdık. 6 ekibimiz tüm mahallelerde, köylerde, Isparta’mızın tüm ilçelerinde halkın sorunlarını dinliyorlar. Isparta’nın dertleri nedir? Çare biz olacağız bunu anlatmaya çalışıyorlar. Seçimler, millet ittifakının galibiyeti ile sonuçlanacak. 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak. Isparta’mızdan da millet ittifakı en az 3 milletvekili çıkaracak.’’

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.