• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

26 Haziran 2018

“Demokrasi sınavı tüm dünyaya örnek olacak şekilde başarı ile verildi”

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük, geçtiğimiz hafta sonu yapılan ve Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın zaferi ile sonuçlanan seçimleri Özyalvaç’a yaptığı açıklama ile değerlendirdi.

Küçük, Türkiye’nin bir demokrasi sınavını daha tüm dünyaya örnek olacak şekilde başarı ile tamamladığını belirterek şunları söyledi:

“Milletimiz, sandıkta tercihini 16 yıldır olduğu gibi bu defa da kavgadan değil, hizmetten yana kullanmıştır. Kazanan demokrasimiz,  hizmet siyaseti,  milli iradenin üstünlüğü, Türk milleti, bölgemizde ve dünyadaki tüm mazlumlardır.

Bizleri içte-dışta, yerelde-genelde mahçup etmeyen Rabbimize hamdolsun. Milletimizin desteğinin hakkını verebilmek için daha çok mücadele edeceğiz. Sandıkta bize verilen güçle, ülkemizi 2023 hedeflerine inşallah hep birlikte ulaşacağız. Isparta’dan üç milletvekili çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ayrıca seçim surecinde Ak Parti ile birlikte Cumhur İttifakı’nda yer alan MHP’li dava arkadaşlarımıza, ilçe teşkilat Başkanı Ali Osman Sönmez ve parti mensupları ile milletvekili adayı Hasan Basri Sönmez’e, rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun emanetleri Alperenler’e gayretli çalışmalarından dolayı teşekkürü borç biliriz.

Asıl çalışma bundan sonra başlıyor. “Durmak yok yola devam” ilkesiyle seçim sürecinde kapı kapı gezdiğimiz mahalle ve köylerin sorunlarının çözümü için mücadele edeceğiz. Bu süreçte yanımızda olan, destek veren herkese teşekkür ederim.”

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.