• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

05 Mayıs 2018

“Demokrasi İçin, Adalet İçin, Cumhuriyet İçin Muharrem İNCE”

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için CHP tarafından Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin aday gösterilmesi büyük memnuniyet yarattı.

 

Muharrem İnce’nin adaylığı konusunda bir açıklama yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Bağkonak Şube Başkanı İsmail Başoda, İnce’nin seçilmesi halinde tarafsız, insan haklarına saygılı, din, dil, ırk ayrımı yapmadan herkese eşit yönetimi ile ülkemizin ihtiyacı olan, özlenen bir Cumhurbaşkanı olacağını ifade etti.

Başoda, “Adaylığı açıklanırken CHP rozetini çıkarıp Türk bayrağı rozetini takarak tarafsız olacağını ilk andan itibaren gösteren Sayın İnce’nin uzun yıllardır gördüğümüz, tanıdığımız başarılı performansı, Atatürkçü kişiliği ile bu görevi hakkı ile yerine getirebilecek ender siyaset adamlarımızdan biri olduğuna inanıyoruz. Öğretmenlik gibi çok önemli bir görevi başarıyla yerine getirip binlerce gencin yetişmesine katkıda bulunduktan sonra ülkemize siyaset alanında hizmet etmiş, köylünün, çiftçinin, memurun, öğretmenin, emeklinin kısacası toplumun tüm kesimlerinin hakkını, hukukunu başarıyla savunacak kimsenin kimseyi ezmesine müsaade etmeyecektir.  Bugün ülkemizin içinde bulunduğu zor dönemi atlatabilmemiz için gerekli olan ikinci bir kurtuluş savaşından galip çıkıp tekrar güzel günlere kavuşmamızı sağlayacak, ülkemizi gelişmiş ülkeler arasında üst sıralara taşıyacak olan kişi Muharrem İnce’dir. Bağkonaklılar olarak Sayın İnce’nin adaylığını destekliyoruz” dedi.

Köylerinde yaşanan umutsuzluk havasının, İnce’nin adaylığının açıklanması ile bir anda yok olduğunu belirten Başoda, “Ulu önder Atatürk’ün hedef olarak gösterdiği muasır medeniyet seviyesine ulaşabilmek için, birinci sınıf bir demokrasi için, herkesin milli gelirden eşit oranda yararlanabilmesi için, herkese eşit uygulanan hukuk için ve bağımsız bir Türkiye Cumhuriyeti için Muharrem İnce, diyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz, Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.