• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

19 Ağustos 2019

Çocuklarınız için güvenilir adres: Gamze-İbrahim Yüncü Gündüz Bakımevi

Gamze ve İbrahim Yüncü anısına Yüncü Ailesi tarafından 2014 yılında açılmış olan Gamze-İbrahim Yüncü Gündüz Bakım Evi kısa süre zarfında okul öncesi eğitim alanında Yalvaç’ın marka ismi olmayı başarmış durumda.

Kısa sürede elde edilen bu başarıyı işinin ehli ve bir o kadar da mutlu ekip arkadaşlarına bağlayan okul müdiresi Seda Yüncü, tüm çalışanlarının işini profesyonel bir şekilde yaptıklarını böyle olunca da başarının kaçınılmaz olduğunu ifade ediyor.

Kendisi de öğretmen olan Seda Hanım, ‘çocukların kişiliklerinin şekillenmesin de en önemli dönemin 0-6 yaş arası olduğunu, amaçlarının bu dönemde düşünebilen, düşündüğünü uygulayabilen, araştırmacı, insana değer veren, ilkeli, dürüst, kendine güvenli, mutlu, ahlaklı bireyler yetiştirmek’ olduğunu vurguluyor.

Yaptıkları işin aynı zamanda veballi bir iş olduğunu belirten Seda Hanım, ‘  evde çocuğuma neyi yediriyorsam aynı beslenme tarzını kreşimizde de uyguluyorum, tüm gıdaları mevsiminde tüketmeye özen gösterdiklerini, alışverişleri günlük olarak kendisinin yaptığını, ürünleri son kullanma tarihlerine bakarak aldığını hatta reçel, salça gibi birçok ürünün ev yapımı olmasını tercih ettiklerini belirtiyor.

Tek Rakibimiz Anneanne ve Babaanneler

Çocukların kendi yaş gruplarıyla birlikte zaman geçirmesinin doğru olduğunu ifade eden Seda Öğretmen kreşlerinin  25-66 ay arası tüm çocuklarımıza açık olduğunu en fazla 15-20 kişilik gruplardan oluşan 3 ayrı sınıfta hizmet verdiklerini, kreşlerinin istenen tüm yönetmeliklere uygun, güvenli bir kreş olduğunu ifade ediyor.

Anne-babaların çocuklarını gözleri arkada kalmadan, güvenle bırakabilecekleri Gamze- İbrahim Yüncü Kreşi Yetkilileri tüm velilerimizi 19 Ağustos Pazartesi gününden itibaren detaylı bilgi ve kayıt için kreşe beklediklerini ifade ediyorlar.

Adres: Zafer Mah. Sücüllü Yolu Üzeri, Toplum Sağlığı Merkezi Yanı

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.