• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

16 Aralık 2019

CHP’de Özgül’le bir dönem daha

Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç İlçe Teşkilatı’nda 29 Aralık’ta yapılacak kongre öncesi adaylar delegelerin önüne çıkmaya devam ediyor.

CHP’nin iki dönemdir ilçe başkanlığı görevini başarıyla yürüten Hasan Tercan Özgül, yeni dönem için adaylığını yarın yapılacak bir toplantıyla açıklayacak.

Parti tabanından gelen destek nedeniyle bir dönem daha görevi yüklenmeye aday olduğunu belirten Özgül, “Yarın (17 Aralık Salı) saat 13.30’da parti binamızda yapılacak olan toplantımıza delegelerimizi,üyelerimizi ve tüm dostlarımızı bekliyoruz. Yeni bir heyecanla yola devam diyeceğiz. Bu dönem; gençleşme, kadınlarımızı siyasete dahil etme ve bir sonraki dönemde parti yönetimini onlara emanet etmeye hazırlık dönemimiz olacaktır. Bu dönemi, bu manada tüm partililerimizle birlikte yenilenme dönemi haline getireceğiz. Ben diyerek değil, biz diyerek hareket edecek ve herkesi kucaklayacak bir yönetim oluşturacağız. O yüzden bu kongreye CHP için güç birliği sloganıyla gidiyoruz. İnşallah 29 Aralık’ta Yalvaç CHP’de yeni bir dönemi başlatacak genç bir ekibi delegelerimizin onayına sunacağız. Kongremiz şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.