• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Mayıs 2018

CHP Yalvaç Teşkilatı Kendi Binasına Taşındı

Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç İlçe Teşkilatının yeni hizmet binası bugün törenle açıldı.

CHP Genel Merkezi tarafından ülke çapında il ve ilçe teşkilatlarının kendi binalarına sahip olması için yaptığı çalışmalar kapsamında, Isparta’da Eğirdir ve Yalvaç ilçelerinde parti teşkilatlarına geçtiğimiz Şubat ayında birer daire satın alınmıştı.

MİLLET İTTİFAKI DA AÇILIŞTA

Görgü Cami Mahallesi, Belediye Sarayı yanında bulunan yeni alınan binanın tadilatı ve taşınma çalışmalarının geçtiğimiz hafta tamamlanması üzerine bugün açılış yapılacağı duyurulmuştu. Bugün saat 12.00’de yapılan açılış törenine CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, CHP Isparta İl Başkanı Ahmet Kürkçü, Milletvekili aday adayları, il ve ilçelerin yöneticileri, kadın kolları üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta 24 Haziran seçimlerinde CHP’nin ittifak yapacağı partilerin temsilcileri de yer aldı. Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Aksoy, İYİ Parti İlçe Sekreteri Mustafa Günay, Demokrat Parti MKK Üyesi Durmuş Ali Karip, partileri adına açılışa katılarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Açılışa davet edilen ancak yoğun programları nedeniyle katılamadıkları ifade edilen CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ile CHP Isparta Milletvekili İrfan Bakır da birer telgrafla yeni binanın açılışını kutladılar ve hayırlı olması dileklerini ilettiler.

MİLLET İTTİFAKI ZORBA YÖNETİME SON VERECEK

Açılışta ilk olarak İlçe Başkanı Hasan T. Özgül konuştu. Özgül, yeni ilçe binasının alımında emeği geçen parti yöneticilerine ve açılışa katılımlarından dolayı misafirlere teşekkür etti.  Daha sonra CHP Isparta İl Başkanı Ahmet Kürkçü konuştu. Kürkçü CHP’nin Millet İttifakı’nda yer alan diğer partilerle birlikte el ele vererek seçimi kazanacaklarını belirtti. Kürkçü, “Önümüzdeki seçimde bu zorba düzeni yıkıp herkesin rahat, huzur ve barış içinde yaşayacağı milletin iktidarını kurmak için yola çıktık. Bunun için ittifakı oluşturan diğer partilerle birlikte el ele verip çalışıyoruz, çalışacağız ve bu zorba yönetime son vereceğiz” dedi.

TEK ADAM YÖNETİMİNE KARŞI PARLAMENTER SİSTEM İÇİN İTTİFAK

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ise 24 Haziran seçimlerinin ülkemizin geleceği için büyük önem taşıdığını belirterek “Bu seçim bildiğimiz, daha önce yaşadığımız seçimlerden farklı bir seçim. Bu seçim parlamenter demokrasinin tekrar yürürlüğe konabilmesi için büyük önem taşıyor. Ülkemizin geleceği için büyük tehlike olan tek adam yönetimine karşı parlamenter demokrasinin yeniden işler hale getirilebilmesinin önemini bilen CHP, İYİ Parti, SP ve DP yöneticileri bir araya geldi ve Millet İttifakını kurdu. Ülkemizin, çocuklarımızın geleceği için bize düşen daha çok çalışarak, sandıklara sahip olarak oylarımızın çalınmasını önlemek olmalıdır. Biliyorsunuz önceki seçimlerde yapılanları, bunu göz önünde bulundurarak her sandıkta en az üç görevli bulunduracağız, halkımızın oylarına sahip çıkacağız” dedi.

Milletvekili Demir, Yalvaç İlçe Teşkilatı binasının hayırlı olmasın diledi ve açılış törenine gelen ittifak partilerinin temsilcilerine de teşekkür etti.

Konuşmaların ardından CHP ilçe teşkilat binası CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ve Isparta İl Başkanı Ahmet Kürkçü tarafından hayırlı uğurlu olması dilekleri ile açıldı.

 

 

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.