• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

31 Ekim 2020

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı Yalvaç’taydı

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı ve il yönetiminden bir grup, 30 Ekim Cuma günü ilçemize gelerek Yalvaç İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığı kurulmasıyla ilgili görevlendirme yaptılar.

Türkerler Aile Çay Bahçesi’nde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yemekli bir toplantı gerçekleştirilirken, toplantıda Halıcı’yla birlikte Isparta İl Yönetim Kurulu’ndan bazı üyeler, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ve bazı yönetim kurulu üyeleri yer aldı. CHP Yalvaç İlçe Başkanı Ali Arı’nın kısa bir konuşma yaparak başlattığı toplantıda Başkan Halıcı da yaptıkları çalışmalar ve gelecekteki çalışma planlarıyla ilgili olarak bilgi verdi. Isparta Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarının da kısa birer konuşma yaptığı toplantıda, Yalvaç’taki kadın üyelerin görüşleri alınarak yapılanma çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

CHP İl Başkanı Yalım Halıcı, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, erken seçimin kapıda olduğunu ve parti olarak her anlamda hazır halde bulunmaları gerektiğini vurguladı.

CHP Genel Merkezi tarafından tüm teşkilatlardaki yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında Yalvaç’ta da Kadın ve Gençlik Kolları oluşumu gerçekleştirdiklerini ifade eden Halıcı, Kadın Kolları Başkanlığı’na Asuman Sağlam, Gençlik Kolları Başkanlığı’na da Sadık Büyükkorkmaz’ın getirildiğini belirterek, örgütlenme çalışmalarının süreceğini anlattı.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.