• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

23 Şubat 2019

CHP adayı Erkan Ünal’a büyük ilgi ve destek

Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç Belediye Başkan adayı Avukat Erkan Ünal, geçtiğimiz hafta başlattığı seçim çalışmalarında vatandaşların büyük ilgi ve desteğini görüyor.

Yalvaç’ta vatandaşların mutlaka ve mutlaka değişim istediğine dikkat çeken Ünal, “Yalvaçlı artık şahıs siyasetinden bıkmış durumda. İnsanlara belediye başkanlığı makamını bir tehdit aracı gibi kullanmaya, bir iş ve ihale dağıtım mekanizması gibi kullanmaya;halkın gerçek sorunlarına duyarsız davranarak bir grubun elinde belediyeyi yönetme alışkanlığına artık bir son verilmesini, eski yüzlerin gidip, yeni yüzlerin gelmesi isteniyor.” dedi.

Çarşıda, sanayide, pazarda vatandaşlarla bir araya geldiğinde belediyeyle ilgili en önemli talebin dikkate alınmak, saygı görmek ve fikirlerinin alınması olduğunu belirten Ünal, “Hep beraber belediye yöneteceğiz deyip, hiç vatandaşı ve taleplerini dikkate almadılar. İnsanı odağına almayan hiç bir yönetim anlayışının başarılı olması mümkün değildir. İnsanı önceleyen bir anlayışınız varsa her türlü sorunu halkla beraber çözersiniz. İnsanların oyunu alana kadar değil,hep onlarla hizmetleri planlama ve yürütmeyi vaat ediyoruz. Bunun da karşılığını gördüğümüzü düşünüyoruz. Tahminimizin ötesinde bir ilgi ve destek var. Herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.