• MODA YAPI

logo

19 Nisan 2023

CESUR: “KÖSTÜKLÜ TİMUÇİN’İ EMANET EDİYORUM”

“YALVAÇ HALKI ARTIK YETER DİYOR, YALVAÇ İÇİN İYİ’LER İKTİDARA GELİYOR”

İYİ Parti Isparta Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Aylin Cesur, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili Adayı Cesur, beraberindeki parti yönetimi ile Yalvaç’ı ziyaret etti. Esnafla bir araya gelen Milletvekili Cesur, “Yalvaç halkı uzun zamandır sanki cezalandırılıyor, bu artık son bulacak ve İYİ parti iktidarında Yalvaç hizmete doyacak” dedi.

Yalvaç’a çok geniş bir katılımla gelen Cesur, partililer ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Esnaf ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Adayı Cesur, Yalvaç’ın sorunlarına değinerek açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Cesur: ” Çok mutlu geldim. Çok huzurlu geldim. Çünkü az kaldı, Yalvaçlı’nın dertlerine çözüm bulacağımız günlere az kaldı. Beş yıldır karış karış Isparta’mızı dolaşıyoruz ama bir süredir ortak dilek iletiyor bize hemşehrilerimiz: Her yerde bize ‘artık az kaldı. Haydi gelin kurtarın’ sesi yükseliyor. Ve bizi iktidara çağırıyor. Bugün Yalvaç’ta da aynı havayı görmekten, solumaktan çok çok mutluyum ve bir daha güzel Yalvaç’ımıza, bize uzun zamandır verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Ben hemşehrilerimizin 5 yıldır sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıyorum.

Diyor ki Yalvaçlı; su yok. Susuz Yalvaç olur mu? Ben babanın talebesi ve kızıyım. Kupkuru çatlamış toprakla suyu buluşturan adamın kızıyım, susuz Yalvaç olur mu dedik. TBMM’ye taşıdık.

Hayvancılığıyla, süt ürünleriyle Türkiye’ye değil dünyaya nam salmış olan Yalvaç’ımız bütün bunlardan mahrum bırakılır mı?

Hala Dereboğazı yolunu bitiremeyen iktidardan biz artık bir şey beklemiyoruz. Onların yapacağı bir şey yok biliyoruz. Gelendost yolunda her gün kaza oluyor. Gelendost-Konya yolunu tamamlayamayan iktidardan bir şey beklemiyoruz.

Ama soruyoruz: Neden Isparta halkı cezalandırılıyor? Neden Yalvaç halkı cezalandırılıyor. 

İşte biz iyiler ve cesurlar hareketinin mensupları olarak, Meral Akşener’in kadroları olarak Yalvaç’ımızı iyi yapacağız. Yalvaç’ta tarih yazacağız. Bugün gördük ki Yalvaç halkı ‘artık yeter’ diyor. ‘Yeter! Söz İYİ’lerin’ diyor.

İYİ Parti’yi ve Meral Akşener’i parlamenter sistemde Başbakan yapacak Yalvaç halkı.

Yani İYİ Partiyi meclise birinci gönderecek ve birinci parti yapacak bizi ve millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Cumhurbaşkanı yapacak.

Prof. Dr. Timuçin Kodaman’la geldik huzurunuza. Birbirinden kıymetli adaylarımız var. Hep birlikte geldik. Türk Dünyası hocası ve Yalvaç’ımızın yetiştirdiği büyük Türk Milliyetçisi Bayram Kodaman hocamızın oğlu Köstüklü Timuçin’i size emanet ediyorum. İkinci sıra milletvekili adayımız Timuçin hocayı da Meclise siz göndereceksiniz ve artık burada çaresizlik, yoksulluk son bulacak.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.