• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

04 Aralık 2019

CESUR: Hiçbir şey eğitime ve sevgiye engel olamaz

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Yalvaç Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen etkinlikle kutlandı.

Yalvaç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ali Cesur’un verdiği bilgiye göre, Yalvaç Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde eğitim gören özel eğitim öğrencileri için bir etkinlik düzenlendi.

Halk Eğitimi Merkezi binasında yaklaşık 20 özel eğitim öğrencisinin katıldığı etkinlik sonunda öğrencilere yiyecek ikramı yapıldı.

Etkinlik sonunda bir açıklama yapan Yalvaç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ali Cesur, Dünya Engelliler Günü  nedeniyle düzenledikleri etkinlikte özel eğitim öğrencilerinin doyasıya eğlendiklerini ve büyük mutluluk yaşadıklarını belirtti.  Cesur, “Hiçbir şeyin eğitime ve sevgiye engel olamayacağı inancı içinde, kurumumuz bünyesinde  eğitim gören özel eğitim öğrencilerimiz için bir etkinlik düzenledik, sevinçlerine, mutluluklarına ortak olduk. Emeği  geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Vesile Şefika Büyükkutlu Özel Eğitim İş Okulu’na Ziyaret

Müdür Cesur’un verdiği bilgiye göre, geçtiğimiz hafta kurum bünyesinde eğitim gören özel eğitim öğrencileri “Vesile Şefika Büyükkutlu Özel Eğitim İş Okulu”nu ziyaret ettiler.  Ziyaret sırasında Yalvaç İlçe Milli Eğitim  Müdürü Mehmet Kocagöncü ile bazı okul müdürleri ve öğrencilerin yakınları da hazır bulundu.

Burada her iki kurumda eğitim gören özel eğitim öğrencilerinin bir arada olmaktan duydukları mutluluğun görülmeye değer olduğunu, bu tür etkinliklerin sürmesinin faydalı olacağına inandıklarını belirten  İlçe Milli Eğitim Müdürü Kocagöncü, etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti. Vesile Şefika Büyükkutlu Özel Eğitim İş Okulu’nda düzenlenen etkinlikte özel öğrencilere yemek ikramı da yapıldı.

 

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.