• MODA YAPI

logo

16 Nisan 2020

Büyükkutlu Huzurevi’nin personel kadrosu tamamlandı

Hayırsever İşadamı hemşehrimiz Mustafa Büyükkutlu tarafından anne ve babası adına yaptırılan Yaşlı Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin personel kadrosunun tamamlandığı öğrenildi.

Binasının yapımı aylar önce tamamlanan, ancak personel kadrosu tamamlanamadığı için açılamayan huzurevine geçtiğimiz aylarda açılan kadro ilanları sonucu atamaların gerçekleştirildiği belirtildi. Alınan bilgiye göre, huzurevimize 1 sosyal çalışmacı, 5 sağlık personeli, 3 büro personeli, 1 fizyoterapist, 2 destek personeli, 13 bakım elemanı olmak üzere toplam 25 personel atamasının yapıldığı ve atanan personelin göreve başladığı kaydedildi.

Yaşanan salgın sürecinin atlatılmasının ardından hizmete girmesi beklenen huzurevimiz, şu an için bakanlık tarafından karantina huzurevi olarak belirlenirken, şu ana kadar herhangi bir kullanım durumunun ise söz konusu olmadığı öğrenildi.

Salgın sürecinin tamamlanması ve normalleşmenin gerçekleşmesinin ardından nihayet hizmete açılması beklenen huzurevimizin kadrosunun tamamlanmış olması, herhangi bir engel durumun kalmaması memnuniyet yarattı.

Bu vesileyle bu hayrı yapan değerli hemşehrimiz Mustafa Büyükkutlu ile kadro işlemleriyle ilgili olarak katkı sunan milletvekillerimiz ve bürokratlarımıza teşekkür ediyoruz.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.