• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

13 Mayıs 2021

Büyükkutlu Huzurevi’nde ilk bayram mutluluğu

Yalvaç Hasan Emine Büyükkutlu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, hizmete açılmasından bu yana ilk bayram heyecanını bugün yaşadı.

Merkezde bugün öğleden sonra, merkezi yaptıran hayırsever işadamı Mustafa Büyükkutlu ve eşi Vesile Büyükkutlu ile Yalvaç Kaymakam Vekili, Isparta Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, Hilmi Tütüncü ve eşinin katılımıyla bir bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Merkezde hizmet alan yirmi civarındaki büyüğümüzle yapılan bayramlaşmada, Vesile Büyükkutlu merkez sakinlerine gül hediye etti. Kaymakam Vekili Haluk Şimşek, bayramlaşmada kısa bir konuşma yaparak, pandemi sürecinde kısıtlı olarak da olsa hizmete açılan merkezin, sürecin normalleşmesinin ardından tam kapasite olarak hizmet vermesinin ümit edildiğini kaydederek, merkez sakinlerinin ve çalışanlarının bayramını kutladı.

Hayırsever İşadamı Mustafa Büyükkutlu da, huzurevinin bu aşamaya gelmiş olmasından büyük bir sevinç duyduğunu belirterek, “Merkezin açılması için büyük çaba sarf ettik, pek çok engeli aşarak geldik. Son olarak pandemi nedeniyle bir gecikme yaşamıştık, Allah’a şükür bugün burada ilk bayramlaşmayı yapmak nasip oldu. Tüm sakinlerimizin ve canla başla hizmet veren personelimizin bayramını kutluyorum. İnşallah ileride daha fazla sayıda misafirimizle burada hizmet verildiğini göreceğiz, biz yine elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.