• MODA YAPI

logo

11 Nisan 2017

BİRLİKTE “EVET” İSTEDİLER

11

Halkoylaması için son haftaya girilirken Adalet ve  Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi yöneticileri Yalvaç pazarını gezerek pazarcı esnafından ve alışveriş yapan vatandaşlardan bu hafta sonu yapılacak Anayasa Değişikliği Halkoylaması için destek istediler.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı A.Osman Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü ve Eski Milletvekili Haydar K.Kurt, dün saat 11.00 sıralarında Yalvaç pazarında pazarcı esnafını ziyaret ettiler.

16 Nisan Anayasa Değişikliği Halkoylaması’nda “EVET” oyu kullanmaları için esnaftan ve alışveriş yapan vatandaşlardan destek isteyen Ak Parti ve MHP’liler, 18 maddelik anayasa değişikliği paketi ile ilgili olarak kendilerine yöneltilen soruları da cevapladılar.

Esnaf ziyaretleri ile ilgili olarak bir açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu, “Haftasonu yapılacak halkoylamasında ülkemizin ve milletimizin geleceği için çok önemli bir karar vereceğiz. Biz de Ak Parti Yalvaç Teşkilatı olarak uzun bir süredir gerek ilçe merkezimizde gerekse köylerimize kadar giderek kapı kapı dolaşarak yapılacak anayasa değişikliği ile getirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Son haftaya girdiğimiz bugün ise değişikliğe destek veren MHP’nin Yalvaç ilçe teşkilatı ile esnafımızı, vatandaşlarımızı ziyaret ettik ve “EVET” oyu yönünde desteklerini istedik. Ak Parti’li Eski Milletvekilimiz Haydar K.Kurt ile MHP’li Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü’nün de katıldığı pazar ziyaretimizde vatandaşlarımızın içten ve samimi bir şekilde desteklerini gördük” dedi.

22

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.