• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

17 Aralık 2017

BİLGİÇ’E TEŞEKKÜRLER: BAŞHEKİM COŞKUN YERİNDE KALDI

Yalvaç Devlet Hastanesi’nin başarılı ve çalışkan başhekimi Op.Dr. Ceyhun Coşkun’un Isparta’ya çekilmesi girişimleri, Yalvaç’tan giden tepkiler ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in girişimleriyle başarısız oldu ve başhekim Coşkun Yalvaç’ta kaldı.

Alınan bilgilere göre, konuyla ilgili giden talepler üzerine Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’la görüşen Milletvekili Bilgiç, Yalvaç’taki çalışmalar ve Başhekim Coşkun’un idari devamlılığının getireceği yararları anlatarak, bakanlık merkezli bu tasarrufun iptal edilmesini istedi.

Görüşmelerden olumlu sonuç alan Milletvekili Bilgiç, konuyla ilgili güzel haberi Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Hayri Uyar’la paylaştı.

Başkan Uyar da, gazetemizi bilgilendirerek, Başhekim Coşkun’un görevini sürdüreceğini bildirdi ve “Yalvaç Devlet Hastanesi’nde olumlu ve güzel bir çalışma ortamı var. Gayretli bir başhekimimiz var, istikrarın bozulmaması, bu ortamın sürdürülmesi için Sayın Coşkun’un kalması önemliydi. Bu konuda başvurduğumuz değerli milletvekilimiz Sayın Süreyya Sadi Bilgiç, gerekli girişimlerde bulundu ve istediğimiz şekilde bir karar çıktı. Sayın milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç’e bu konuda verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bize düşen Yalvaç Devlet Hastanesi’nde daha güzel bir hizmet ortamı oluşması için daha çok gayret göstereceğiz.” dedi.

Biz de ilçemiz adına sayın vekilimize teşekkür ediyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.