• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

10 Haziran 2018

Bilgiç Yalvaç’tan rüzgar gibi geçti

Ak Parti Isparta Milletvekili ve 1. sıra milletvekili adayı Süreyya Sadi Bilgiç, seçim çalışmaları için cuma günü ilçemize geldi ve hızlı bir biçimde çok sayıda kurum ve STK ziyareti gerçekleştirerek adeta rüzgar gibi geçti.

Cuma günü öğleden sonra ilçemize gelen Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, öncelikli olarak hızlı bir esnaf turu gerçekleştirdi. Esnafı ziyaret ettikten sonra yanındaki heyetle birlikte Yalvaç Belediyesi’ne giden Bilgiç, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’yü makamında ziyaret etti.

Belediye ziyaretinin ardından bazı sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Bilgiç, beraberindekilerle birlikte esnafı ziyaret ederek Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilat binasına geldi.

Burada, parti üyeleri, yöneticiler, muhtarlarla bir araya gelen Bilgiç, seçim çalışmalarıyla ilgili olarak detaylı görüş alışverişinde bulundu.

Gazetemize özel kısa bir açıklama yapan Bilgiç, “24 Haziran’da ülkemiz ve bölge ülkeleri için çok önemli bir seçime gidiyoruz. Birkaç haftadır sahadayız. Halkımızın da çalışmalarımıza karşılık ilgi ve sevgisini görmekten dolayı çok mutluyuz. Isparta’da Cumhur İttifakı olarak 4 vekilliği de almak istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı da ilk turda büyük çoğunlukla seçeceğimizi düşünüyorum.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.