• MODA YAPI

logo

19 Kasım 2017

BİLGİÇ MUHTARLARDAN KÖYLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

18 Kasım Cumartesi günü gerçekleştirilen Ak Parti Yalvaç İlçe Kongresi için ilçemize gelen Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, kongrenin ardından köy muhtarlarını toplayarak sorunlarını dinledi.

Kongrede konuşmaların tamamlanması ve seçime geçilmesinin ardından, Milletvekili Bilgiç, Yalvaç Antik Kent Turizm ve Otelcilik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde Yalvaç köy muhtarlarını ve bürokratları bir araya getirdi.

Bilgiç’in yanında İl Genel Meclisi Başkanı Ali Bolat, Sağlık İl Müdürü Mehmet Karakaya, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Yakup Kütük, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcı Bayram Aydemir, İl Genel Meclisi Üyesi İrfan Korkmaz, bazı dairelerin ilçe müdürleri de hazır bulundular.

Köy muhtarlarının tek tek sorunlarını dinleyen Bilgiç, konuyla ilgili bürokratların da görüşünü alarak belli sorunların çözümü için talimat, diğerleri için de araştırma yapılması için direktif verdi.

Köy muhtarları, sorunlarıyla bire bir ilgilenen Bilgiç’e teşekkür ederek, “O ne derse biz yapıyoruz, sağolsun o da biz ne istersek yardımcı oluyor. Kendisine teşekkür ediyoruz.” dediler.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.