• MHP Hüyüklü Belediye Başkan Adayı Kadir MİNNET

logo

23 Şubat 2021

Bilal’in hakemlik hayali gerçek oldu

İlçemizde M.Akif Ersoy Ortaokulu’nda okuyan ortopedik engelli Bilal Ünal hep hakem olmak istiyordu. Bu isteğini Yalvaç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dr. Bülent Okumuş’a iletti. Yalvaç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Yalvaç Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Isparta İl Hakem Kurulu Başkanlığı ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Isparta Şubesi işbirliği ile Bilal Ünal’in hayali gerçekleştirildi.

Yalvaç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tesislerinde gerçekleştirilen törenle Bilal Ünal’a hakem forması, hakem kokartı, sarı-kırmızı kartları ve düdük hediye edildi. Halı sahadaki temsili maçın seremonisini yaparak maçın ilk düdüğünü çalan Bilal Ünal, çok heyecanlandığını ve mutlu olduğunu ifade etti.

Isparta İl Futbol Hakem Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ömer Kürşad Tüfekçi en büyük ideali hakem olmak isteyen Bilal Ünal’a hakem kokartını annesi Emel Ünal, babası Bolat Ünal ve kardeşi Murat Ünal ile birlikte taktılar. Hakem Bilal Ünal’ın sarı-kırmızı kartlarını Yalvaç Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dr. Bülent Okumuş, düdüğünü de İl Hakem Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ömer Kürşad Tüfekci takdim ettiler.

Yalvaç Gençlik Merkezi’nce organize edilen seremoniye Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Halit Toptaş ve Yalvaç Meslek Yüksek Okulu Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Leyla Akbaş da katıldı.

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.