• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

06 Ağustos 2019

Belediye Meclisi Ağustos Toplantısı Bugün

Yalvaç Belediye Meclisinin Ağustos ayı olağan toplantısı bugün saat 21.00’de yapılacak.

Yoğun bir gündemi görüşecek olan Yalvaç Belediye Meclisi’nin toplantısı Belediye Sarayı Meclis toplantı salonunda saat 21.00’de başlayacak.

Yalvaç Belediyesi’nden yapılan duyuruya göre Ağustos ayı Meclis toplantısında yoklama  ve açılışın ardından görüşülecek konular şöyle:

GÜNDEM:

1- Belediyemiz Meclisinin 04.07.2019 Günlü toplantı tutanakları ile kararlarının okunması ve oylanması.

2-  Şehit Piyade Onbaşı Mustafa Önlemeç’in isminin Saray yolu caddesine verilmesi konusunun görüşülmesi

3- Hububat Pazar Alanının kamulaştırılması ile ilgili ödeneğin, 2019 yılı yatırım programının 18. Maddesinden karşılanmasının görüşülmesi.

4- 2019/57 sayılı Belediye Meclis kararı ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen Belediyemize ait gayrimenkuller içerisinde kiraya verilen işyerlerinin kira durumları ile ilgili hazırlanan raporun görüşülmesi.

5- 726 Ticaret Sicil No.lu Yalvaç Belediyesi Essom iktisadi işletmesi ile 1599 Ticaret Sicil No.lu Yalvaç Belediyesi Essom iktisadi işletmesi birinci şubesinin temsil yetkilerinin İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne verilmesi, 726 Ticaret Sicil No.lu Yalvaç Belediyesi Essom İktisadi İşletmesi faaliyet konularına “plaj ve piknik alanı işletmeciliğinin” eklenmesi ve yeni şube açılmasının görüşülmesi.

6- İtfaiye Müdürlüğünce hizmeti yürütülen cenaze nakil hizmetleri ile ilgili olarak şehir dışına taşıma ücret tarifesinin belirlenmesi.

7- Psidia Antiokheia Oteli’nin bakım, onarım ve tadilatının yapılması konusunun görüşülmesi.

8- Psidia Antiokheia Oteli’nin hizmete açılması ile ilgili Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı(BAKA)’ya proje sunulmasının görüşülmesi.

9- 2019 yılı Eylül ayı Meclis toplantı günü ve saatinin belirlenmesi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.