• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

16 Mart 2019

Bayram: “Yalvaçlı siyasette kimin yalan söylediğini çok iyi bilir”

İyi Parti Yalvaç Belediye Başkan adayı Tekin Bayram, dün ilçemize gelerek seçim çalışmalarında bulunan Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in partide yaptığı açıklamalara cevap vererek, “Ben Yalvaçlı hemşerilerime her zaman güvenirim, siyasette kimin yalan söylediğini çok iyi bilirler.” dedi.

Bayram, açıklamasında şunları söyledi:

“Partinizin yerel seçim çalışmalarına destek vermek üzere dün öğle saatlerinde Yalvaç’a gelen TBMM Başkanvekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç yaptığı açıklamalarla maalesef yine Yalvaç’ı ve Yalvaçlı’yı üzmüştür.

Sayın Bilgiç uzun yıllardır Isparta milletvekili görevini sürdürüyor, inşallah yeni görevinde de özellikle Yalvaç’a hizmet etmeyi unutmaz.

Ayrıca kendisi zaten söyledi mevcut başkanı da severmiş, madem öyle sormazlar mı Yalvaç neden 10 sene kaybetmiş.

Bu süre içerisinde kendisi Isparta milletvekili olarak neden Yalvaç’a herhangi bir destek veya hizmette bulunmamış diye sorar seçmenimiz.

Ben Yalvaçlı hemşerilerime her zaman güvenirim, siyasette kimin yalan söylediğini çok iyi bilirler.

Yalvaçlı daha 2014 seçimlerinde yaşananları unutmadı.

Kimlerin yalan ve küfürle halkımızı kandırdığını, kişisel çıkarları için, kapalı kapılar arkasında yapılan çirkin pazarlıklarla, bu memleketi ve partisini zor durumlara düşürdüğünü benim Yalvaç’lım iyi bilir.

Artık insanımız,  siyaset adı altında kandırılmaktan, sadece seçimden seçime gelen siyasetçilerin, rant peşinde olan patronlarla oturup pazarlıklar yaparak, hizmet etmek yerine ‘o patronlara çalışan belediye başkanı’ seçmek istemiyor.

Halkımızın aklıyla dalga geçmek isteyenler, bu defa başarılı olamayacaklar.

Bu seçim 5 senede bir yapılan ve Yalvaç’ın gelecek beş yılını ilgilendiren, önemli bir yerel seçimdir.

Bu nedenle Yalvaç bürokrasiyi tanıyan, işinde tecrübeli, verdiği sözleri tutan, adil, iş bitiren, mazlumun yanında olan, kimseden emir almayan iyi insanlar tarafından yönetilecek.

Ben buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Tüm hemşerilerime, temiz siyaset yapan aday arkadaşlarıma, benimle birlikte yola çıkmış iyi insanlara, şimdiden Yalvaç için yaptıkları hizmetlere çok teşekkür ederim.

Selam ve saygılarımla.”

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.