• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

08 Haziran 2018

BAĞKONAK ADD’den Muharrem İNCE’ye Hediye

Dün Isparta’ya gelerek Hükümet Meydanı’nda halka seslenen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye mitingin sonunda kendisini sevenler tarafından birçok hediye verildi.

 

Son zamanlarda Isparta’da düzenlenen mitingler arasında en yoğun katılımın yaşandığı miting olarak nitelenen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Hükümet Meydanına gelişi, mitingi sırasında ve sonrasında vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundular. İşte bu sevgi gösterileri sırasında bazı vatandaşlar da el emeği göz nuru çeşitli hediyeler verdiler.

Hediye verenler arasında ilçemize bağlı Bağkonak Köyü’nde faaliyet gösteren Atatürkçü Düşünce Derneği’nin genç ve başarılı başkanı İsmail Başoda da yer aldı. Konuyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren Bağkonak ADD Şube Başkanı İsmail Başoda “Derneğimiz öncülüğünde Bağkonak’tan yaklaşık elli kişi ile birlikte Sayın İnce’nin Isparta mitingine katıldık. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın İnce’ye başarı dileklerimizi ilettik. Bu sırada kendi resminin işlendiği, el emeği göz nuru bir el dokuması halı hediye ettik. Kendisi de adı gibi incelik göstererek çam sakızı çoban armağanı bu hediyemizi kabul ederek teşekkür etti. Sayın İnce’nin siyasi hayatı boyunca gösterdiği Atatürk ve Cumhuriyet değerlerine, demokrasi ve insan haklarına sahip çıkışı, dik duruşu, aydın eğitimci kişiliği ile 24 Haziran tarihinde yapılacak seçimde milletimizin teveccühünü kazanarak Cumhurbaşkanlığı görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inancımız tamdır. Yolu açık olsun. Seçilip göreve başladığında da Çankaya Köşkü’nde ilk ziyaretçileri de inşallah biz olacağız” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.