• MODA YAPI

logo

31 Ocak 2021

AYLİN CESUR’DAN ISPARTA’DA YOĞUN PROGRAM

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur, beraberinde İl Başkanı Mustafa Şimşek, Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Çağrı Yıldız, Teşkilat Başkanı Hasan Büyükçam, Gençlik Kolları Başkanı Av. Yağmur Yasemin Tuğlacı ve partililerle beraber Isparta’da temaslarda bulundu.

 

İYİ PARTİ TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ ISPARTA’DA DA GÜÇLENEREK BÜYÜYOR

Milletvekili Cesur’un ilk durağı İYİ Parti Isparta İl Başkanlığı oldu. Cesur, partililer ve basın mensupları ile İYİ Parti İl Başkanlığı binasında bir araya geldi.

Milletvekili Cesur yaptığı konuşmada; “İYİ Parti Kadroları olarak sizler ilimizde, bizler de hem burada hem de TBMM’de büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Isparta’mızın merkez, ilçe ve köylerimizin sorunlarını tek tek dile getiriyor ve onlara çözüm bulmak için çaba gösteriyoruz, mücadele ediyoruz. Sadece geçtiğimiz Aralık ayında köylerimizin sorunları için 106 adet, ilgili bakanlara soru önergesi verdim; çözüm aradım ancak hiç birine cevap alamadım.

Şimdi İl Başkanımız ve parti yöneticilerimizle tüm çarşı esnafını gezdik, esnaflarımızın derdini dinledik, kan ağlıyor sokaktaki vatandaş, esnafımızın hali perişan. Isparta’mız ve ülkemiz bunu hak etmiyor. Kadınlarımız, yaşlılarımız, engellilerimiz ve gençlerimiz hepsi şikâyetçi ve çaresiz. Biz bunlara çözüm arıyoruz ve sizlerin özverili çalışmaları ile bunların hepsini çözmek için iktidara geleceğiz ve başaracağız. Bunun için çok çalışmamız gerekiyor. Daha yeni Isparta’nızın 13 ilçesini İl Başkanımızla ve arkadaşlarımızla karış karış gezdik, durum aynı, halk yoksulluk ve çaresizliğe düşmüşler. Hepimiz çalışacağız; tüm il ve ilçe teşkilatlarımız gece-gündüz demeden çalışıyorlar, devam edecekler ve ilk seçimde iktidara geleceğiz. Bugüne kadar ki çalışmalarınız için, başta İl Başkanımız olmak üzere tüm teşkilat yönetimlerimize, üyelerimize teşekkür ediyorum. ”dedi.

Milletvekili Cesur’la Isparta’da yapmış olduğu ziyaretlerden memnun olduklarını ifade eden İl Başkanı Mustafa Şimşek; “Sayın Milletvekilimize İl Başkanlığımıza yapmış olduğu bu ziyaret için teşekkür ederim. Kendisi sık sık bizleri, ilimizi ve teşkilatlarımızı ziyaret ediyor ve sürekli iletişim halindeyiz. Isparta’nın Yenişarbademli ilçemizden Sütçüler ilçemize, Senirkent ilçemizden Gönen ilçemize kadar tüm ilçelerimizin merkezi ve köyleri ile ilgili olan problemlerimizi hemen kendisi ile paylaşıyor ve çözüm üretmek adına birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Sayın Milletvekilimize TBMM’de Isparta’mızı çok başarılı temsili ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Daha sonra Partililerle buluşan Milletvekili Cesur, Isparta ve Türkiye sorunları üzerine fikir alışverişinde bulundu, basın mensuplarının ve partililerin sorularını cevapladı.

Daha sonra heyet olarak Isparta’da temaslarda bulunuldu.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.