logo

Antalya Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden Yalvaç’ta iftar organizasyonu

Antalya Vakıflar Bölge Müdürlüğü, müdürlük uhdesindeki Antalya, Burdur ve Isparta’da iftar organizasyonu gerçekleştireceğini duyurdu.

Konuyla ilgili olarak müdürlükten şu açıklama yapıldı:

“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerifi Vakıflar Genel Müdürlüğümüz olarak 81 ilin tamamında vatandaşlarımızla birlikte iftar sofralarında karşılayacağız.

Bu doğrultuda Vakıflar Genel Müdürlüğümüz vasıtasıyla Bölge Müdürlüğümüz uhdesinde, Antalya, Isparta ve Burdur illerinde kuracağımız iftar sofralarımızda, vatandaşlarımızla on bir ayın sultanı ramazan-ı şerifin her gününde bir araya gelmeyi, paylaşmayı, iftar sofrasının manevi huzurunu beraberce yaşamayı hedefliyoruz.

Rahmet, hayır ve bereket ikliminin hakim olduğu mübarek Ramazan ayı boyunca günde 2.200 vatandaşımıza, özenle seçilmiş menüleri, titiz mutfaklarda hijyen kurallarına uygun olarak hazırlayarak, kolaylıkla ulaşım sağlanabilen, konforlu mekanlarda sunacağız. Ayrıca Isparta’nın Yalvaç ilçesinde yaşayan ve sağlık durumları nedeniyle iftar programlarımıza eşlik edemeyecek 700 vatandaşımızın evlerinde iftar sofralarına konuk olacağız.

Bilinir ki Ramazan Ayı, yardımlaşmanın, dayanışmanın, halden anlamanın ayıdır. Bölge Müdürlüğümüz olarak bu mübarek günlerin huzur ve maneviyatına yakışır şekilde üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirme gayreti içerisindeyiz.

Gönülden gelen bir samimiyet ve istekle ortaya koyacağımız çalışmaların bereketi çoğaltacağını, toplum olarak bağlarımızı güçlendireceğini, ramazan ayının huzur ve mutluluğumuzu artıracağını düşünmekteyiz. Bu vesileyle iftar sofralarımıza bağışta bulunan tüm hayırseverlerimize şükranlarımızı arz ediyoruz. Milletimizin birlik ve bütünlüğünün daim olmasını diler tüm İslam aleminin ramazan ayını tebrik ederiz.

Antalya İlimizde üç farklı noktada vatandaşlarımızla bir araya geleceğimiz iftar programlarımız:

  1. Asya Düğün Salonu (Kızıltoprak Mahallesi 919. Sokak No:47 Muratpaşa/Antalya),
  2. Rayzen Düğün Salonu (Güvenlik Mahallesi Başkaya İşhanı 285 Sokak No:6A Muratpaşa/Antalya)
  3. 100. Yıl Park Düğün Salonu (Yeni Mahalle Sakarya Bulvarı, Sakarya Parkı İçi Kepez/Antalya)

Isparta ilimizde iki farklı noktada vatandaşlarımızla bir araya geleceğimiz iftar programlarımız;

  1. İYAŞ Park Düğün Salonları (Süleyman Demirel Kongre Merkezi)
  2. Yalvaç Güçsüzlere Yardım ve Eğitim Sağlık Vakfı Aşevi

Burdur’da vatandaşlarımızla bir araya geleceğimiz iftar programlarımız; Burdur Öğretmenevi’nde gerçekleştirilecektir.”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.