• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

Ankara Yalvaçlılar Derneği’nin iftarı hemşehrileri buluşturdu

Ankara Yalvaçlılar Derneği tarafından 9 Haziran Cuma akşamı Ankara’da verilen iftar hemşehrileri ve siyasileri bir araya getirdi.

Ankara’da Sücüllülü hemşehrilerimiz tarafından işletilen Su Cafe’de verilen iftar davetine yüz elli civarında davetli katıldı.

İftar davetini İşadamı Necdet Özer’in desteğiyle verdiklerini belirten Yalvaçlılar Derneği Başkanı Halis Tuna, katılımcılara teşekkür ettiği mesajında şunları söyledi:

“Ankara Yalvaçlılar Derneği olarak Yalvaçlı işadamı Sayın Nejdet Özer’in desteği ile hemşerilerimizi iftar sofrasında buluşturduk. Büyük bir birlik beraberlik örneği olan iftarımıza katılım sağlayan 19. dönem milletvekilimiz Sayın Ertekin Durutürk’e, 24-25. dönem milletvekillerimiz Sayın Nevzat Korkmaz ve Haydar Kemal Kurt’a, iftarımıza Yalvaç’tan gelen Yalvaç Belediye Başkanımız Sayın Halil Hilmi Tütüncü’ye, SDÜ Atayalvaç SHMYO Müdürümüz Sayın Bülent Özgül’e, ISVAK Başkanı Sayın Ahmet Şahlan’a, Su Restorant Cafe’nin sabibi Sayın Doğan Yurtsever’e, Yalvaçlı İşadamı Sayın Nejdet Özer’e ve bütün hemşerilerimize teşekkür ederiz.”

Dernek yönetimini kutlar, bu tür faaliyetlerin artarak devamının sağlanmasını dileriz.

İşte iftardan kareler:

ift1 ift2 ift3 ift4 ift5 ift6 ift7 ift8 ift9

 

 

 

 

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.