• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

24 Mayıs 2018

Ankara Yalvaçlılar Derneği hemşehrileri iftarda buluşturdu

Ankara Yalvaçlılar Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeği Ankara’da yaşayan hemşehrilerimizle siyaset dünyasının önemli insanlarını bir araya getirdi.

İşadamı Nejdet Özer tarafından verilen iftar yemeğine Ak Parti Isparta Milletvekili adayı Recep Özel, MHP Isparta Milletvekili adayı H.Basri Sönmez, Eski Isparta Milletvekili Ertekin Durutürk, Ak Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun ve çok sayıda hemşehrimiz katılım gösterdi.

Yenimahalle’deki Karayolları Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine bu yıl çok daha yoğun bir katılım olduğu gözlemlenirken, iftardan sonra hemşehrilerimiz uzun süre sohbet etme imkanı buldular.

İftar sonunda kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Halis Tuna, “Böyle güzel bir gecede hemşehrilerimizle bir arada bulunmaktan çok mutluyuz. Teşrif eden siyaset ve bürokrasi dünyasının önemli ismi olan hemşehrilerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, bu yıl da iftarımızı veren değerli işadamı hemşehrimiz Nejdet Özer’e sonsuz teşekkür ediyorum. Buna benzer etkinliklerle bir araya gelmeye devam edeceğiz.” dedi.

Biz de dernek yönetimini ve işadamı hemşehrimiz Nejdet Özer’i bu organizasyon nedeniyle kutluyoruz.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.