• MODA YAPI

logo

Akşehir’de belediyeden 286 esnafa maddi destek

Akşehir Belediyesi, salgın nedeniyle işyerleri kapalı olan kahveci ve okul kantincileri ile okul servisçilerine ikinci kez maddi destek sağladığını duyurdu.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgınla mücadele ederken zorda kalan kahveci, okul kantincileri ile okul servisçilerimize ikinci faz pandemi yardımımızı yaptık. Akşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen görev bilinciyle 155 kahvehane işletmecimiz, 21 okul kantini işletmecimiz ve 110 okul servisçimiz olmak üzere 286 esnafımıza ikinci fazda toplam 143 Bin TL maddi destek sağladık.

Değerli hemşehrilerimizden istirhamım; mavi bölgeye kısa sürede dönebilmek için maske, mesafe ve temizlik kurallarına biraz daha özenli olarak uymaya devam edelim” dedi.

Akşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fikri Kurt, Akşehir Bakkallar ve Bayiler, Şarküteri ve Gıda Maddesi Satan Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Levent Emir ve Akşehir Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Seyit Battal Yayla da Başkan Akkaya’yı makamında ziyaret ederek, oda üyelerine verdikleri destekten ötürü teşekkür ettiler. (Kaynak: pervasiz.com)

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.