• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

18 Ocak 2017

AK PARTİ’den EMNİYET MÜDÜRÜ KORUCU’ya ZİYARET

a2

Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı geçtiğimiz günlerde göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Tarık Korucu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu, yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları başkanlarından oluşan kalabalık Ak Parti heyeti, yaklaşık iki hafta önce Yalvaç Emniyet Müdürlüğü’ne atanan ve geçtiğimiz hafta görevine başlayan Yalvaç İlçe Emniyet Müdürü Tarık Korucu’yu makamında ziyaret etti. İlçe Başkanı Sektioğlu, “Partimiz ve ilçemiz adına size hoşgeldiniz derken Yalvaç’ın huzuru ve güvenliği için yapacağınız çalışmalarda her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu süreçte güvenlik güçlerimize verilecek desteğin önemi büyük. Bizler millet olarak hep güvenlik güçlerimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Size ve ekibinize görevinizde başarılar diliyoruz” dedi. Sektioğlu ayrıca ülkemizin huzuru ve güvenliği için canını seve seve feda eden güvenlik güçlerimizi rahmet ve minnetle andıklarını belirtti.

Yalvaç’ın huzuru ve güvenliği için sorumluluk duygusu taşıyan herkesle işbirliğine hazır olduklarını belirten Yalvaç İlçe Emniyet Müdürü Tarık Korucu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti İlçe Başkanı Sektioğlu’na teşekkür etti.

a1

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.