• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

26 Ocak 2017

Ak Parti’den Belediye Meclisinin Kayyum Üyelerine Ziyaret

ak33

Ak Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı geçtiğimiz ay Yalvaç Belediye Meclisi Üyeliğine kayyum olarak atanan Halil Akpınar ve Ramazan Demiraslan’ı ziyaret etti.

Yalvaç Belediye Meclisi Üyeleri İsmail Özyurt ve N.Murat Sarıoğlu’nun FETÖ/PDY soruşturmaları sonucu tutuklanmaları ile boşalan Belediye Meclisi üyeliklerine Yalvaç Nüfus Müdürü Halil Akpınar ve Yalvaç İlçe Tarım Müdür vekili Ramazan Demiraslan 2016 yılı sonunda atanmış ve meclis çalışmalarına katılmaya başlamışlardı.

İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları, Yalvaç Belediye Meclisi’nin Ak Partili üyelerinden oluşan kalabalık Ak Parti heyeti, ilk olarak Nüfus Müdürlüğüne giderek Müdür Halil Akpınar’ı makamında ziyaret etti ve görevinde başarılar diledi. Ak Parti heyeti daha sonra Yalvaç İlçe Tarım Müdürlüğüne giderek müdür vekili Ramazan Demiraslan’la görüşerek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretler hakkında gazetemize bilgi veren İlçe Başkanı Sektioğlu “Belediye Meclisi üyesi olarak görevlendirilen Akpınar ve Demiraslan’ı ziyaret ederek çalışmalarında her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade ettik. İnanıyoruz ki gerek Ak Partili meclis üyelerimiz gerekse yeni göreve başlayan arkadaşlarımız Yalvaç’ın gelişmesi için, halkımızın yaşam şartlarının daha iyi düzeylere taşınması için gerekli çalışmalara imza atacaklardır” dedi.

ak34

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.