• MODA YAPI

logo

05 Mayıs 2023

Ak Parti’de vekiller ile teşkilat arasında sıkıntı mı var?

Seçimlere 8 gün kala siyasi partiler son hızla seçim çalışmalarını sürdürürken, ilçemiz Yalvaç’ta siyaset gündemine bomba gibi düşen bir gelişme oldu.

Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’in, İlçe Tarım Müdürlüğü’nde düzenlenen tohum dağıtım törenine katılım için geldiği Yalvaç’ta Ak Parti İlçe Teşkilatı’yla muhatap olmadan, seçim için çalışma yürüten Seçim Koordinasyon Merkezi’ne uğramadan ilçemizden ayrıldığı öğrenildi.

Isparta İl Özel İdaresi ve Yalvaç Ziraat Odası desteği ile 450 üreticiye 450 torba Silajlık Mısır Tohumu dağıtımı için düzenlenen törene Milletvekili Bilgiç, Yalvaç Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü, İl Genel Meclisi üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Törende, Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer ve diğer teşkilat yöneticilerinden hiç kimsenin bulunmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Milletvekili Bilgiç’in törenin öncesinde ve sonrasında Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Ak Parti SKM bürosuna uğramadığı duyumları alındı.

Hafta başında M.Uğur Gökgöz’ün Yalvaç gezisinde de benzeri bir gerilim yaşandığı iddia edilirken; Ak Parti’nin seçim sürecinde çalışmalara yoğunlaşmaktan ziyade iç sorunlarıyla uğraştığı da kaydedildi.

Seçimlerin ardından Ak Parti teşkilatlarında ciddi bir revizyon beklentisinin olduğu da duyumlar arasında yer alıyor.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.