logo

24 Kasım 2023

Ak Parti’de Tecrübeli Bir Aday Daha: Osman KÖSE

Ak Parti’den Yalvaç Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Osman Köse, önemli açıklamalar yaptı.

İki dönem Belediye Meclisi üyeliği tecrübesi ile Yalvaç’ta inşaat sektörünün önemli isimlerinden olan Köse, Yalvaç’ı iktidar gücü ile ayağa kaldırmanın artık kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Şu an için Yalvaç’ın en önemli sorununun altyapı olduğunu belirten İnş. Müh. Osman Köse, “DSİ bünyesinde altyapı çalışmaları tecrübem ile inşaatın her aşamasında ve belediye meclisinde gördüğüm altyapı ve su sıkıntısı başta olmak üzere ilçemizin diğer sorunlarını çözmek konusunda göreve talibim. Yalvaç olarak yaşadığımız tüm sorunları çözme konusunda gerekli olan azim ve güce sahibiz. İktidar gücü ile çözemeyeceğimiz, altından kalkamayacağımız hiçbir sorun yoktur. Yeter ki birlik beraberlik içerisinde olalım.” dedi.

Devlet SU İşleri’nde (DSİ) altyapı çalışmalarında uzun süreli tecrübesi ile Yalvaç’ın su ve altyapı sorunun çözümü konusunda iddialı olduğunu söyleyen İnş. Müh. Köse, “Belediye Meclisi’nde yıllardır ilçemizi kalkındırılması, vatandaşlarımızın hayatının kolaylaştırılması adına alınan kararlara destek olduğumuz gibi, halkın yararına olmayan konularda da muhalefet görevini yaptım. Şimdi artık tüm sorunların çözümü için, Yalvaç’ın artık daha ileri götürülmesi için elini taşın altına sokma vakti. Bunun için yepyeni projelerle herkesin desteğine talibim.” dedi.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.