• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

03 Aralık 2018

Ak Parti’de İl Genel Meclisi İçin Son Başvuru ÜNSAL’dan

Ak Parti’de İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı  süresinin son gününde bir başvuru daha gerçekleşti.

Hayri Uyar’ın başkanlığında seçilen Yönetim Kurulu’nda göreve gelen ve geçtiğimiz hafta sonuna kadar bu görevi yerine getiren Necati Ünsal, bugün saat 14.00 sıralarında kalabalık bir grupla Ak Parti teşkilat binasına gelerek Isparta İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

İl Genel Meclisi Üyeliği aday adaylığı için gerekli başvuru evraklarını İlçe Başkanı Hayri Uyar’ın ilçe dışında olması nedeniyle vekili Abdullah İnanıcı’ya teslim eden Ünsal’la birlikte Eski Tokmacık Kasabası Belediye Başkanı Ali Osman Duru, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Bekmezci ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Uzun yıllar boyunca şehirler arası yolcu taşımacılığı yaptıktan sonra 2004 – 2009 yılları arasında Ak Parti’den Belediye Meclisi üyeliği ve Belediye Başkan Yardımcılığı, daha sonra Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı, Ak Parti Belde Başkanlığı görevlerini yaptığını belirten Ünsal, “Ak Parti’yi seviyorum, zaman zaman değişik kademelerinde görev de yaptım. Ak Parti’nin ülkemizi getirmiş olduğu refah seviyesi ortada, bu seviyenin daha yukarılara taşınması için ben de taşın altına elimi koymak üzere yola çıktım. Başta Yalvaç’ımızın köyleri olmak üzere hizmet bekleyen her yere Ak Parti iktidarının gücünü taşımak için çalışacağım. Partim bu göreve uygun görür, halkımız da seçerse geçmiş tecrübelerimizle birlikte bu görevi layıkıyla yerine getirmek için gayret göstereceğim. Bana bu yolda destek olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.