• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

10 Şubat 2018

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları’ndan Kur’an hatmi ve helva ikramı

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları Afrin harekatındaki Mehmetçiklerimizin başarısı ve şehitlerimiz için hatimlerini tamamlayarak cuma namazının ardından da vatandaşlara helva ikramında bulundular.

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları’nın yeni başkanı Nursel Küçük, etkinlikle ilgili olarak, “Zeytindalı Harekatı kapsamında Afrin’de operasyona katılan Mehmetçiklerimizin başarısı ve şehitlerimiz için başkanlığa getirilmiş olduğum Ak Parti Kadın Kolları olarak Kur’an-ı Kerim hatimleri, Fetih ve Yasin-i Şerif hatimlerimizi tamamladık, Allah kabul etsin, hatimimize katkıda bulunan tüm Ak Kadınlara canı gönülden teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimize kast eden şer odaklarına fırsat vermeyen güvenlik güçlerimize, devlet erkanımıza güç kuvvet versin, düşmana karşı muzaffer eylesin.” dedi.

Yeni göreve atanan Nursel Küçük kendisiyle ilgili de bilgi vererek, “Emekli sınıf öğretmeniyim, 5 ay önce emekli oldum. 2 çocuk annesiyim, oğlum yüksek mimar, kızım Tıp Fakültesi öğrencisi. Dokuz Eylül Fakültesi Eğitim Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum, halen de Adalet Yüksekokulu öğrencisiyim. Tüccar Ramazan Küçük’ün torunu, Avukat Ali Osman Küçük’ün kızıyım.” dedi.

Yeni göreviyle ilgili olarak da, “Ben yeni Kadın Kolları Başkanı olarak Ak Parti Genel Merkezimizin ve il, ilçe başkanlarımızın destekleri doğrultusunda ilçemizi daha iyi seviyeye getirme çabasında olacağım. Eğitimci kimliğimin de gereği olarak hedefimiz, her açıdan Yalvaç için her şeyin en iyisi olacaktır. Kadınlar olarak gücümüzün farkındayız, birlik ve beraberlik içinde Yalvaç’ımızın gelişmesine katkıda bulunmak en başta gelen görevimizdir” diyen Küçük, eski kadın kolları başkanı Lale Ünal ve yönetimine çalışmaları için teşekkür ederek, bundan sonra da faaliyetlerinde birlikte çalışacaklarını ifade etti.

akhelva2

akhelva3

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.