logo

15 Haziran 2024

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal’dan Kurban Bayramı Mesajı

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kondal, Kurban Bayramı’nın İslamiyet’in yardımlaşma, dayanışma ve birlik ruhunun en güzel örneklerinden biri olduğunu vurgulayarak, bu güzel bayramın tüm İslam alemine huzur ve barış getirmesini temenni ettiğini ifade etti.

“Bayramlarımızı bayram yapan dayanışma ruhumuz, kardeşlik bağlarımız, birlik ve beraberliğimizdir. Bayram sevincimizin ülkemizi, İslam coğrafyasını ve tüm insanlığı kuşatmasını, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diyen Başkan Kondal, mesajında şu hususlara yer verdi:

“Teslimiyet, kardeşlik ve dayanışma gibi kıymetli hasletlerin ön plana çıktığı mukaddes bir zaman dilimi olan Kurban Bayramı’nı mutluluk ve sevinçle karşılıyoruz.

Bayramlarımızı bayram yapan dayanışma ruhumuz, kardeşlik bağlarımız, birlik ve beraberliğimizdir. Her bayram olduğu gibi bu bayram da kimsesizleri kimsesiz, öksüz ve yetimlerimizi tebessümsüz, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi yalnız bırakmayalım. İnancımızın ve medeniyetimizin bize kazandırdığı, bizi biz yapan değerlerimizi en güçlü şekilde yaşayalım ve yaşatalım.

Bayram sevincimizin ülkemizi, İslam coğrafyasını ve tüm insanlığı kuşatmasını, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Manevi atmosferiyle, sahip olduğumuz değerleri ve kardeşliğimizi güçlendiren bir Kurban Bayramı’na daha milletçe huzur içerisinde erişmenin mutluluk ve heyecanını yaşatan Allah’a hamdolsun. Bayramlar; gönüllerin alındığı, dargınların barışıp kucaklaştığı, ihtiyaç sahiplerinin ve gariplerin gözetildiği, sevgi, muhabbet, birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma duygularının toplumu kuşattığı çok değerli ve müstesna zaman dilimleridir.

Bu vesileyle başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere kıymetli hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bayramın tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.