logo

25 Mayıs 2024

Ak Parti öncülüğünde Yalvaç’tan Filistin’e yardım organizasyonu

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanlığı’nın öncülüğünde İsrail zulmü altında zor günler geçiren Filistinli kardeşlerimize yönelik yardım organizasyonu düzenlendi.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Gencer Kondal’ın verdiği bilgiye göre, parti olarak düzenledikleri yardım organizasyonu ile Filistin’e bir tır dolusu un yardımı yapılmasının hedeflendiği kaydedildi.

Filistin’e yapılacak yardımların standartlara bağlandığını ve ancak belli malzemelerin gönderilebildiğini belirten Kondal, “Biz de Yalvaç olarak Filistin’deki kardeşlerimizin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden olan un göndermeye karar verdik. Bunun için parti yönetim kurulumuz, belediye ve il genel meclisi üyelerimiz ve partililerimiz gönüllü oldular.

Parti teşkilatımızın yanı sıra ilçemizdeki odalar, sendikalar, dernek ve vakıflar da sağolsun bu hayırlı organizasyona destek vereceklerini ifade ettiler.

Biz en kısa sürede bu yardım tırını doldurarak devletimiz aracılığıyla Filistin’de zulüm altında yaşamaya çalışan kardeşlerimize ulaştırmak istiyoruz.

Buradan tüm hemşehrilerime de destek çağrısında bulunuyorum. Bu konuda destek vermek isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

Şimdiden tüm hemşehrilerimizin hayırlarının Allah katında kabulünü niyaz eder, zulüm altında özgürlükleri için direnen Filistinli kardeşlerimizin yarasına bir parça merhem olmayı diler ve en kısa sürede özgürlüklerine kavuşmalarını temenni ederiz.” dedi.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.