logo

18 Nisan 2023

Ak Parti Milletvekili Adayı Nesrin SEMİZ de Yalvaç Pazarı’ndaydı

Ak Parti Isparta Milletvekili Adayı hemşehrimiz Nesrin Semiz, geçtiğimiz hafta seçim startını verdiği ilçemize yeniden gelerek vatandaşlarımızla bir araya geldi.

14 Mayıs Milletvekili seçimleri için sık sık Yalvaç’a gelerek vatandaşlarımızla bir araya geleceğini belirten Semiz’in ilk durağı Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) oldu. AK Parti’nin diğer bir Milletvekili Adayı Osman Zabun’un da Ak Parti SKM’ye gelmesinin ardından burada kendilerini bekleyen Ak Parti üyeleri ile bir süre sohbet eden Semiz, Zabun ve diğer Ak Parti’liler hep birlikte Yalvaç pazarını ziyaret ettiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Alperen Özer ile birlikte şehir merkezindeki pazarcı esnafını, Yoğurt Pazarını, Eski Sanayi Sitesi esnafını ve Hal Pazarını ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Adayları Semiz ve Zabun, konuştukları tüm vatandaşlarımızdan seçim için destek istediler.

 

Yalvaçlı bir kadın olarak hizmet yolunda “Ben de varım”

Bayram haftası olması nedeniyle oldukça kalabalık olan Yalvaç Pazarında gerek pazarcı esnafını gerekse vatandaşları dinleyen Semiz, hemşehrilerinden büyük ilgi ve sevgi gördüğünü belirterek bu ilgiye ve sevgiye layık olabilmek için gece–gündüz çalıştıklarını ifade etti. Kadın aday olması nedeniyle kadınların kendisine daha çok ilgi gösterdiklerini aktaran Semiz “Ak Parti’mizin kadınlara verdiği değeri hepimiz biliyoruz. Siyasette en çok kadına yer veren parti bizim partimiz, bunu gören diğer partiler de artık daha çok kadına yer vermek zorunda hissettiler kendilerini. Ayrıca kadınlarımız artık hayatın her alanında yer alabilmekte, ailenin yükünü artık onlar da omuzlayabilmekte. Bunları başaran kadınlar neden siyasette başarılı olamasınlar diyerek biz de yaklaşık 20 yıldır yürüdüğümüz Ak Parti ile yeni bir hedefe adım adım ilerliyoruz. Bu yolda hemşehrilerimizin de desteği benim için çok önemli. Yalvaç’ın Özgüney’inde başladığımız hayatta edindiğimiz birikim ve tecrübe ile artık ülkenin yönetimine katkıda bulunmak, memleketimize hizmet etmek için tüm hemşehrilerimizin dua ve desteğini bekliyoruz. İnanıyorum ki Ak Parti’yi ve beni büyük bir sevgiyle bağrına basan Yalvaç’lı hemşehrilerimizle, büyüyen ve gelişen Türkiye’mizde istikrarın devamı için hep birlikte yürüyeceğiz inşallah. Sefer bizden, zafer Allah’tan” dedi.

Akşam saatlerine kadar süren pazar ziyaretlerinin ardından Ak Parti’liler, Milletvekili Adayları Semiz ve Zabun ile birlikte kendileri için Özgüney köyümüzde verilen iftar yemeğine katılmak üzere Yalvaç’tan ayrıldılar. Hemşehrileri Semiz’i coşkuyla karşılayan Özgüney’liler kendisine büyük ilgi gösterdiler.

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.