• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

12 Mayıs 2018

Ak Parti Kadın Kolları’ndan ANNELER GÜNÜ Kutlaması

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalvaç Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük yaptığı yazılı açıklama ile Anneler Günü’nü kutladı. Küçük ayrıca yarın saat 14.00’te Belediye Kültür Merkezi’nde kendileri tarafından bir kutlama programı düzenleneceğini bildirdi.

Ak Parti Yalvaç Kadın Kolları Başkanı Nursel Küçük ÖZYALVAÇ’a yaptığı açıklamada, Anneler Günü’nün kutlanılan özel günlerin için de belki de en anlamlısı olduğunu ifade etti.  Küçük, “Bugünün ve geleceğin anneleri olan kadınlarımızın hür ve demokratik bir ortamda insan hak ve özgürlüklerinin verildiği, şiddet, taciz ve cinayetlerin olmadığı sevgi ve barış dolu, bir dünyada yaşaması dileğiyle sadece anne değil, kalbi anne şefkati ile atan tüm kadınlarımızın, değerli annelerimizin hepsine sevgi saygı şükran dileklerimi iletiyorum ve Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Anneler Günü nedeniyle bir eğlence programı düzenlediklerini de belirten Küçük, Belediye Kültür Merkezi’nde yapacakları  bu etkinliğe Yalvaç’taki tüm annelerin davetli olduklarını açıkladı. Katılımın ücretsiz olduğunun belirtildiği programda yılın annesi olarak seçilen bir kadına ödülünün verileceği, Ses Sanatçısı Nihat Baş’ın bir konser vereceği, çeşitli etkinliklerin ardından ise yapılacak çekilişle belirlenecek annelerin küçük altınla ödüllendirileceği ifade edildi.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.