• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

19 Mayıs 2020

AK Parti İlçe Başkanı Özer’den 19 Mayıs ve Kadir Gecesi Mesajı

AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özer’in mesajı şöyle:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşımızı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının bu yıl 101. yıldönümünü kutlamanın milletçe haklı gururunu yaşıyoruz.

19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, hürriyetinden vazgeçmeyen, zulme ve zalime asla boyun eğmeyen aziz milletimizin yeniden dirilişi, özgürlüğe ve bağımsızlığa doğru atılan ilk adımdır.

19 Mayıs istiklal mücadelemizin sembolü, aynı zamanda milli hafızamızda çok önemli yer tutan 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi destansı başarıların da kaynağıdır.

Türkiye Cumhuriyeti geleceğimizin teminatı gençlerimize emanet edilmiştir.

Gençlerimizin 19 Mayıs’ın içerdiği derin mananın idraki içinde, ecdadımızın emaneti olan bu vatanı daima koruyacaklarına, bizi biz yapan değer, ilke ve hasletlere sonuna kadar sahip çıkacaklarına inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için mücadele eden tüm kahramanları rahmetle yad ediyoruz.

Bugün aynı zamanda yüce dinimiz İslam’ın en kutsal gecelerinden biri olan Kadir Gecesi’dir. İki önemli günümüzün denk gelmesi nedeniyle gurur ve mutluluğumuz iki kat artmıştır. Ramazan ayını sonlandırmaya yaklaştığımız şu günlerde bu mübarek gecede dualarımızla şükürlerimizi ileteceğiz. İnşallah bu zor günlerin atlatılması için hayırlar getiren bir gece olması dileğiyle tüm hemşehrilerimizin Kadir Gecesi’ni de tebrik ediyor, saygılar sunuyoruz.”

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.