• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

04 Haziran 2018

Ak Parti Ayşe Usta ile Seçim Çalışmalarına Başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalvaç ilçe teşkilatı Milletvekili Aday Adayı Ayşe Usta’nın katılımı ile seçim çalışmalarına başladı.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Ayşe Usta, geçtiğimiz cumartesi akşamı ilçemizde verdiği iftar yemeğinin ardından hafta sonunda da Kadın Kolları üyelerinin katılımı ile köy ziyaretleri gerçekleştirerek Ak Parti seçim çalışmalarına hız verdi.

Usta ve Ak Partililer  bugün de Yalvaç’ta kurulan halk pazarında esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek 24 Haziran tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için destek istedi.

Usta ve beraberindeki Ak Partililer pazar gezisi sırasında Görgü Cami Mahallesi Muhtarı Talip Uyaroğlu’nu da işyerinde ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretle ilgili olarak konuşan Muhtar Uyaroğlu, Milletvekili Aday Adayı Ayşe Usta ve partililerin kendisine Ak Parti’ye bugüne kadar verdiği destek için teşekkür ettiklerini belirtti. Sohbet sırasında Yalvaç’ın ihtiyaçları ve sorunları konusunda fikir alışverişi yaptıklarını bildiren Uyaroğlu, “Ayşe hanım bilgisi, birikimi ve Ak Parti içerisindeki konumu ile ilçemiz için önemli bir siyasi kişilik. Son yıllarda gerek seçim çalışmaları sırasında gerekse ilçe teşkilatının ihtiyaçları konusunda önemli katkılar sağlamış başarılı bir insan. Aday olmadığı halde partisi için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor” dedi.

Usta ve Ak Partililer daha sonra seçim çalışmaları için esnaf gezisini akşam saatlerine kadar sürdürdüler.

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.