logo

22 Mayıs 2024

Ak Parti aday adayı Fatih Sert’ten anlamlı paylaşım

Ak Parti Yalvaç Belediye Başkan aday adayı olan ve Konya Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevine dönen Fatih Sert’in hafta içinde yaptığı sosyal medya paylaşımı anlamlı bulundu.

Sert’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Bazı duyguları ve yaklaşımları, kendi mecrası içinde ifade etmek, ilerleyen zamanlara etik bir miras olması bakımından önem arz ediyor.

İnsanlar hizmete vesile olması niyeti ile ve güncel siyasetin bir usulü olduğundan, göreve talip olurlar. Lakin kendisinden başkasının bu göreve layık olmadığını düşünmek, seçimi ancak kendisinin kazanabileceğini, oluşturulmuş algı senaryoları içerisinde iddia etmek, insanın topluma yapabileceği en büyük kötülük olsa gerek.

Şehirlerin fırsatlarını, kendi fırsatlarına malzeme edenler, er veya geç nesiller içerisinde yargılanacaklardır. Gençlerimize ve geleceğimize borçlu neferler olarak, kaybetmenin sebebi olmamak için, “daha ehliyetli ve seçimi kazanacak başka biri varsa, onu hep beraber destekleyelim.” söylemi ile hizmete talip olma rahlesinde yetişmiş birisi olarak ifade ederim ki, kaybedilen zamanlar topluma en büyük insan israfı olarak geri dönüyor.

Herkesin gördüğünü görmemek için, kafasını kuma gömen devekuşu misali, sahte alkışların benliğini sarhoş eden iltifat rüzgarında, sebebi olduğu neticenin muhakemesini yapamayanlar, tarihin zaman çarkı içerisinde “eyvaaah” diyeceği günü beklesin.

Vesselam…”

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.