• MODA YAPI

logo

08 Nisan 2020

AEDAŞ’tan Isparta’daki tüm sağlık kuruluşlarına özel Hızlı Hat

Antalya, Burdur ve Isparta’da elektrik dağıtım hizmeti veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) kesintisiz enerji için tüm personeli ile özverili bir çalışma sergilerken yeni tip koronavirüs ile mücadelede ön saflarda yer alan sağlık kurumlarına özel Hızlı Hat kurdu.

Bir yandan sağlık kuruluşlarında enerji sorunu yaşanmaması için arıza, bakım ve onarım ekiplerini alarm durumuna geçiren AEDAŞ diğer yandan da çağrı merkezi bünyesinde oluşturduğu Hızlı Hat ile Antalya, Burdur ve Isparta’daki tüm sağlık kuruluşlarına bekletmeden hizmet veriyor.

ALO 186 Çağrı Merkezi’nde; üç ildeki özel hastaneler, devlet hastaneleri, aile sağlığı ve diyaliz merkezleri de dahil olmak üzere tüm sağlık kuruluşlarının hızla ulaşabilmesi için AEDAŞ tarafından tanımlanan Hızlı Hat bulunuyor. Bu hat sayesinde sağlık kuruluşlarından arayanlar tek tuşla müşteri temsilcisine bağlanarak talep ve şikâyetlerini iletebiliyor. Çağrı merkezi de gelen talepleri hızla sahadaki ekipleri ileterek sağlık sistemine kesintisiz enerji ulaştırıyor.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.