• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

07 Nisan 2018

ADLİYE’de GÖREV DEĞİŞİMLERİ

Yalvaç Adliyesi’nde otuz yılı aşkın bir süredir görev yapan, son olarak da Asliye Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürlüğü görevini sürdüren hemşehrimiz M. Mesut Koyutürk emekli oldu.

Koyutürk, Yalvaç Adliyesi’nde çeşitli birimlerde başarıyla görev yaptıktan sonra, yaklaşık üç yıldır da Asliye Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Geçtiğimiz ay sonunda emekli olan M. Mesut Koyutürk’ten boşalan Asliye Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürlüğü’ne, Yalvaç Sulh Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürü Adem Alp atandı ve göreve başladı. Sulh Hukuk Mahkemeleri Yazı İşleri Müdürlüğü’ne ise Mevlüt Altınkurt atandı.

Emeklilik nedeniyle bir değişim de Yalvaç İcra Müdürlüğü’nde yaşandı. Yalvaç İcra Müdürlüğü görevini yürüten Gülay Topal’ın emekli olması nedeniyle boşalan göreve Mihrican Ası atandı ve göreve başladı.

Emekli olan Koyutürk’e  emeklilik hayatında, yeni görevlere atanan müdürler Alp, Altınkurt ve Ası’ya görevlerinde başarılar dileriz.

Bu arada emekli olan hemşehrimiz Mesut Koyutürk, emekli olsa da mesleğinden kopmayacağını, ihtiyaç duyan vatandaşlara yardımcı olabilmek amacıyla Doktorlar Sitesi’nde düzenlediği bir büroda hizmet vermeye devam edeceğini belirtti.

adliye-atamalar

 

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.